/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Vizecancel

Kırklareli Vize Satılık Ev

araması için 9 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Vize Satılık Konut Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Vize satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Vize Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Genel Bilgileri

Kırklareli ilçesinin doğusunda yer alan Vize ilçesi doğal güzellikleri ve tarihi ile Trakya Bölgesi’nde öne çıkmaktadır. Vize satılık konut arayan vatandaşlar ilçe coğrafi bilgileri ile yakından ilgilenmektedir. İlçe İstanbul’a 140 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Türkiye’nin en sakin 10 ilçesinden biri seçilen Vize kültür turizmi açısından da oldukça önemlidir. Vize satılık ev arayan vatandaşlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçenin dağlık ve engebeli bir araziye sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Karasal iklim etkisi altında olan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe Balkanlardan gelen soğuk hava kütlelerinden fazlasıyla etkilenmektedir. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan ilçede yer alan ormanlık araziler ilçe havası için oldukça önemlidir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze üretimi yapılmaktadır. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve kümes hayvancılığı yapılmaktadır. İlçede yaşayan halk bu faaliyetlerle ilgilenerek geçimini büyük oranda sağlayabilmektedir. İlçe geçmiş dönemlerde dışarıya göç vermesine rağmen bu göç akımı son dönemlerde azalmıştır.

Vize Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 28 bin 122’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,02’sini (14 bin 348) erkek, yüzde 48,98’ini (13 bin 774) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kırklareli Vize satılık konut arayan vatandaşların ilçede konut tercihine bulunabileceği 10 adet mahalle ve 24 adet köy bulunmaktadır. Vize satılık daire tercih edebileceğiniz mahalleler ve köyler: Cumhuriyet Mahallesi, Devlet Mahallesi, Evren Mahallesi, Gazi Mahallesi, Güven Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kale Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Zafer Mahallesi, Akıncılar Köyü, Akpınar Köyü, Aksicim Köyü, Balkaya Köyü, Çavuşköy Köyü, Çüvenli Köyü, Develi Köyü, Doğanca Köyü, Düzova Köyü, Develi Köyü, Doğanca Köyü, Düzova Köyü, Evrencik Köyü, Evrenli Köyü, Hamidiye Köyü, Hasbuğa Köyü, Kışlacık Köyü, Kızılağaç Köyü, Kömürköy Köyü, Küçükyayla Köyü, Müsellim Köyü, Okçular Köyü, Pazarlı Köyü, Sergen Köyü, Sofular Köyü, Soğucak Köyü ve Topçuköy Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Kırklareli Vize ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kırklareli Vize uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Vize Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.