Emlakjet

Kırşehir Satılık Ev

araması için 32 ilan bulundu
search
Kırşehircancel
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kırşehir Satılık Müstakil Ev İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir, en kaliteli ve en uygun müstakil evleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Kırşehir satılık müstakil ev arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev

 

Kırşehir satılık müstakil ev arayanlar için Kırşehir, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ildir. Sınırları; kuzeyden ve kuzeybatıdan Kırıkkale ili, kuzeydoğudan ve doğudan Yozgat ili, batıdan Ankara ili, güneydoğudan Nevşehir ili ve güneyden ise Aksaray ili ile çevrilmiştir. Tarihi geçmişi Hititler dönemine kadar uzanmaktadır. İnanç ve ibadet merkezleri, yeraltı şehirleri, kervansarayları ve kaleleri ile zengin bir kültüre sahip olan Kırşehir’de gezebileceğiniz bazı tarihi ve doğal güzelliklerin başında; Ahi Evran Camii ve Türbesi, Mucur Yeraltı Şehri, Cacabey Camii, Seyfe Gölü, Kırşehir Hamamları, Terme Termal Turizm Merkezi, Masal Parkı, Ahilik Müzesi, Neşet Ertaş Müzesi, Hamidiye Camii ve Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi gelir. 7 ilçeden bir araya gelen Kırşehir ilinin nüfusu, en son TUİK nüfus bilgilerine göre toplam 244.519 nüfustan meydana gelir.

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Kırşehir'de yaşamak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Kırşehir satılık müstakil ev fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle müstakil evin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Kırşehir'de bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, tatil, gezi veya özel günler sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Kırşehir satılık müstakil ev ilanları için Emlakjet’in en güncel Kırşehir satılık müstakil ev ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev 3+1

 

Memur veya çalışan olup Kırşehir ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için dilediğiniz kriterlere en uygun Kırşehir 3+1 satılık müstakil ev seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Kırşehir 3+1 satılık müstakil ev ilanlarına göz atın!

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran, gayrimenkul değeri yüksek dilediğiniz kriterlere uygun Kırşehir 2+1 satılık müstakil ev seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev 1+1

 

Depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Kırşehir 1+1 satılık müstakil ev ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kırşehir yerleşimine bakıldığında tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Kırşehir sahibinden satılık müstakil ev arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Kırşehir Satılık Müstakil Ev Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun ve en yaşanabilir Kırşehir Güneykent’te satılık müstakil evler için ulaşım ilçeler arası; aktarmalı veya aktarmasız olarak belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Kasım Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.