Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Dumlupınarcancel
Kütahyacancel

Kütahya Dumlupınar Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu

Dumlupınar Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Dumlupınar satılık konut arayanlarımız için Kütahya’nın Dumlupınar ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, M.Ö. 3000-2500 yıllarına kadar uzanan Dumlupınar, 4 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 2.999 nüfusla Kütahya’nın en az nüfuslu ilçesi olarak %0,52’lik kısımda yerini almaktadır. Ege Bölgesi’nin doğusunda, Kütahya ilinin güney doğu bölümünde yer alan bu ilçemizin Kütahya il merkezine uzaklığı 83 km olup 305 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 1222 metredir. Eğitim alanında bünyesinde yükseköğretim olarak; Dumlupınar Üniversitesine ait bir Meslek Yüksekokulu vardır. Halkın başlıca ekonomik gelir kaynağı; tarım ve hayvancılık üzerinden sağlanmaktadır. İlçede aynı zamanda gidip görmeniz gereken yerlerin başında;

 • Büyük Aslıhanlar Üç Tepeler Şehitliği,
 • Dumlupınar İl Hedef Anıtı,
 • Dumlupınar Kurtuluş Savaşı Müzesi,
 • Şehit Sancaktar Mehmetçik Anıtı 
 • Dumlupınar Şehitliği
 • Dumlupınar Atatürk Evi gibi manevi yerler mevcuttur.

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde Dumlupınar satılık daire arayanlar için ilçenin;

 • Kuzeyinde; Kütahya’nın Altıntaş ilçesi,
 • Batısında; Uşak’ın Banaz ilçesi,
 • Doğusunda; Afyon’un Sinanpaşa ilçesi,
 • Güneyinde; Uşak’ın Banaz ve Afyon’un Hocalar ilçeleri yer almaktadır.

İlçe içi ulaşım, her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat sağlanmaktadır. Aynı zamanda bünyesinde iller arası ulaşım sağlayan demir yolu ulaşım hattı da mevcuttur. 

Dumlupınar Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinden ev satın almak isteyenlere Dumlupınar’a ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 1.087 TL olan alanı 90 metrekareye sahip daireleri, 97.830 TL’ye satın alabilirsiniz. Yani; 

 • Ortalama; 90-110 metrekare arasında alana sahip bir 2+1 daireyi 97.000-110.000 TL arasında bir fiyata satın alabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin m2’sine, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, apart veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde satılık müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Dumlupınar satılık ev 2+1 yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Dumlupınar Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 4 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinin birkaçını, sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • Cafergazi Mahallesi,
 • Zafer Mahallesi,
 • Cumhuriyet Mahallesi,
 • Turgut Özal Mahallesi’dir.

Dumlupınar ilçesine ait satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Kütahya Dumlupınar Cafergazi Mahallesi satılık daire yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.