Emlakjet

Kütahya Gediz Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu
search
Gedizcancel
Kütahyacancel

Gediz Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi 

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gediz satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gediz Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Genel Bilgileri

Kütahya ilinin Gediz ilçesi, ilin önemli ekonomik kaynakları arasında yer almaktadır. Gediz satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçede yağışlar genellikle bahar ve kış aylarında artmaktadır. Bu dönemlerde ilçede yer alan su kaynaklarının debisi yükselmektedir. Gediz satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ekonomisinin tarım, hayvancılık, maden ve bu ürünlere bağlı sanayi kuruluşlarına dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında un sanayi fabrikaları bulunmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri ise et ve süt besiciliği şeklindedir. İlçede yetiştirilen küçükbaş ve büyükbaş hayvanlardan elde edilen ürünler ilçedeki sanayi kuruluşlarında işlenmektedir. Maden kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçede özellikle kömür ve kireç madenciliği ön plana çıkmaktadır. İlçeden çıkarılan bu ürünlerin işlenmesi için Kömür Madencilik Sanayi ve Kireç sanayi kuruluşları yer almaktadır. Bu üretim ve sanayi faaliyetlerinin dışında Gediz satılık konut arayan kişiler ilçede ambalaj sanayi ve tekstil sanayi fabrikalarının da bulunduğu bilgisine ulaşmaktadırlar.

Gediz Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 49 bin 827’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,12’sini (24 bin 474) erkek, yüzde 50,88’ini (25 bin 353) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gediz satılık ev arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle ve 57 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Gediz satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Akçaalan Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Dayınlar Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Gazikemal Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Güney Mahallesi, Hacıbaba Mahallesi, Hamzabey Mahallesi, Hisar Mahallesi, İbrahimkahya Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kızıltepe Mahallesi, Kumtaş Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kuzey Mahallesi, Muhipler Mahallesi, Özyurt Mahallesi, Park Mahallesi, Sabırgazi Mahallesi, Salur Mahallesi, Saygılar Mahallesi, Uluoymak Mahallesi, Umurbey Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Kütahya ilinin Gediz ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Gediz uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Gediz Satılık Ev
Abide KöyüAbide Köyü (Çiftlik Mahallesi)Abide Köyü (İncesu Mahallesi)Akkaya KöyüAkkaya Köyü (İncikler Mahallesi)Aksaklar KöyüAksaklar Köyü (İkipınar Mahallesi)Aksaklar Köyü (Ova Mahallesi)Aliağa KöyüAlikahya KöyüAltınkent Köyü (Fatih Mahallesi)Altınkent Köyü (Özyurt Mahallesi)Arıca Köyü (Deliağa Mahallesi)Arıca Köyü (Dere Mahallesi)Arıca Köyü (Orta Mahallesi)Arıca Köyü (Yukarıarıca Mahallesi)Aşıkpaşa KöyüCebrail Köyü (Fatih Mahallesi)Çeltikçi Köyü (Eski Mahallesi)Çeltikçi Köyü (Ova Mahallesi)Çeltikçi Köyü (Yeni Mahallesi)Çomaklar KöyüÇukurören KöyüDayınlar MahallesiDedeköy KöyüDeğirmenköy KöyüDereköy KöyüDörtdeğirmen KöyüEce KöyüErdoğmuş Köyü (Ergenekon Mahallesi)Erdoğmuş Köyü (Ülkü Mahallesi)Ergenekon MahallesiEskigediz Bld. (Akçaalan Mahallesi)Eskigediz Bld. (Camikebir Mahallesi)Eskigediz Bld. (Hisar Mahallesi)Eskigediz Bld. (İsmetpaşa Mahallesi)Eskigediz Bld. (Kurtuluş Mahallesi)Eskigediz Bld. (Park Mahallesi)Eskigediz Bld. (Sabırgazi Mahallesi)Fırdan Köyü (Çamlık Mahallesi)Fırdan Köyü (Çandır Mahallesi)Gazikemal MahallesiGediz OSB MahallesiGökler Bld. (Güney Mahallesi)Gökler Bld. (Kuzey Mahallesi)Göynük KöyüGöynükören KöyüGöynükören Köyü (Gençler Mahallesi)Gümele Köyü (Fatih Mahallesi)Gümele Köyü (Yavuz Mahallesi)Gümüşlü KöyüGürlek Köyü (Çimentepe Mahallesi)Gürlek Köyü (Gürsu Mahallesi)Güzüngülü KöyüHacıaliler KöyüHacıbaba MahallesiIlıcasu KöyüIşıklar KöyüKaraağaç KöyüKarabacaklar KöyüKarabacaklar Köyü (Hanifecikler Mahallesi)Kayacık KöyüKayaköy Köyü (Atatürk Mahallesi)Kayaköy Köyü (Fatih Sultan Mehmet Mahallesi)Kıran Köyü (Kaya Düzü Mahallesi)Kıran Köyü (Kıran Köy Mahallesi)Kıran Köyü (Saz Mahallesi)Kızıltepe MahallesiKöpenez KöyüKumtaş MahallesiKurtçam Köyü (Hacı Zeybekler Mahallesi)Kurtçam Köyü (Kurtçam Merkez Mahallesi)Muhipler MahallesiÖzyurt MahallesiPınarbaşı KöyüPulat KöyüSalur MahallesiSamralar KöyüSandıklı KöyüSaruhanlar KöyüSaygılar MahallesiSazak KöyüSaz KöyüSoğuksu KöyüSumaklı KöyüTepepınar KöyüUğurluca KöyüUluoymak MahallesiUmurbey MahallesiÜzümlü Köyü (Fatih Mahallesi)Üzümlü Köyü (Özyurt Mahallesi)Üzümlü Köyü (Yeni Mahallesi)Vakıf KöyüYağmurlar KöyüYaylaköy KöyüYeğinler KöyüYelki KöyüYenigüney KöyüYenikent Bld. (Gölcük Mahallesi)Yenikent Bld. (Hamzabey Mahallesi)Yenikent Bld. (İbrahimkahya Mahallesi)Yenikent Bld. (Yeni Mahallesi)Yeşilçay Köyü (Çay Mahallesi)Yeşilçay Köyü (Yeni Mahallesi)Yeşilova Köyü (Mandıra Mahallesi)Yeşilova Köyü (Merkez Mahallesi)Yukarısusuz KöyüYumrutaş KöyüYunuslar Köyü (Fatih Mahallesi)Yunuslar Köyü (Yunusemre Mahallesi)
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.