/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gedizcancel
Kütahyacancel

Kütahya Gediz Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu

Gediz Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi 

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gediz satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gediz Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Genel Bilgileri

Kütahya ilinin Gediz ilçesi, ilin önemli ekonomik kaynakları arasında yer almaktadır. Gediz satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçede yağışlar genellikle bahar ve kış aylarında artmaktadır. Bu dönemlerde ilçede yer alan su kaynaklarının debisi yükselmektedir. Gediz satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ekonomisinin tarım, hayvancılık, maden ve bu ürünlere bağlı sanayi kuruluşlarına dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında un sanayi fabrikaları bulunmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri ise et ve süt besiciliği şeklindedir. İlçede yetiştirilen küçükbaş ve büyükbaş hayvanlardan elde edilen ürünler ilçedeki sanayi kuruluşlarında işlenmektedir. Maden kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçede özellikle kömür ve kireç madenciliği ön plana çıkmaktadır. İlçeden çıkarılan bu ürünlerin işlenmesi için Kömür Madencilik Sanayi ve Kireç sanayi kuruluşları yer almaktadır. Bu üretim ve sanayi faaliyetlerinin dışında Gediz satılık konut arayan kişiler ilçede ambalaj sanayi ve tekstil sanayi fabrikalarının da bulunduğu bilgisine ulaşmaktadırlar.

Gediz Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 49 bin 827’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,12’sini (24 bin 474) erkek, yüzde 50,88’ini (25 bin 353) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gediz satılık ev arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle ve 57 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Gediz satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Akçaalan Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Dayınlar Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Gazikemal Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Güney Mahallesi, Hacıbaba Mahallesi, Hamzabey Mahallesi, Hisar Mahallesi, İbrahimkahya Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kızıltepe Mahallesi, Kumtaş Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kuzey Mahallesi, Muhipler Mahallesi, Özyurt Mahallesi, Park Mahallesi, Sabırgazi Mahallesi, Salur Mahallesi, Saygılar Mahallesi, Uluoymak Mahallesi, Umurbey Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Kütahya ilinin Gediz ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Gediz uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut fiyatları cep yakarken 3 yıllık...

Konut fiyatları cep yakarken 3 yıllık...

27 Mayıs 2022

Hükümet Düğmeye Bastı! Bu Adada Yaşar...

Hükümet Düğmeye Bastı! Bu Adada Yaşar...

27 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Sat...

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Sat...

27 Mayıs 2022

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere fırs...

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere fırs...

27 Mayıs 2022

Bakan Kurum'dan Kira Açıklaması

Bakan Kurum'dan Kira Açıklaması

26 Mayıs 2022

Gediz Satılık Ev
Abide KöyüAkkaya KöyüAksaklar KöyüAksaklar Köyü (Ova Mahallesi)Aliağa KöyüAlikahya KöyüAltınkent KöyüArıca KöyüAşıkpaşa KöyüCebrail KöyüÇeltikçi KöyüÇomaklar KöyüÇukurören KöyüDayınlar MahallesiDedeköy KöyüDeğirmenköy KöyüDereköy KöyüDörtdeğirmen KöyüEce KöyüErdoğmuş KöyüErgenekon MahallesiEskigediz Bld. (Akçaalan Mahallesi)Eskigediz Bld. (Camikebir Mahallesi)Eskigediz Bld. (Hisar Mahallesi)Eskigediz Bld. (İsmetpaşa Mahallesi)Eskigediz Bld. (Kurtuluş Mahallesi)Eskigediz Bld. (Park Mahallesi)Eskigediz Bld. (Sabırgazi Mahallesi)Fırdan KöyüGazikemal MahallesiGediz OSB MahallesiGökler Bld. (Güney Mahallesi)Gökler Bld. (Kuzey Mahallesi)Göynük KöyüGöynükören KöyüGümele KöyüGümüşlü KöyüGürlek KöyüGüzüngülü KöyüHacıbaba MahallesiIlıcasu KöyüIşıklar KöyüKaraağaç KöyüKarabacaklar KöyüKayacık KöyüKayaköy KöyüKıran KöyüKızıltepe MahallesiKöpenez KöyüKumtaş MahallesiKurtçam KöyüMuhipler MahallesiÖzyurt MahallesiPınarbaşı KöyüPulat KöyüSalur MahallesiSamralar KöyüSandıklı KöyüSaruhanlar KöyüSaygılar MahallesiSazak KöyüSaz KöyüSoğuksu KöyüSumaklı KöyüTepepınar KöyüUğurluca KöyüUluoymak MahallesiUmurbey MahallesiÜzümlü KöyüVakıf KöyüYağmurlar KöyüYaylaköy KöyüYeğinler KöyüYelki KöyüYenigüney KöyüYenikent Bld. (Gölcük Mahallesi)Yenikent Bld. (Hamzabey Mahallesi)Yenikent Bld. (İbrahimkahya Mahallesi)Yenikent Bld. (Yeni Mahallesi)Yeşilçay KöyüYeşilova KöyüYukarısusuz KöyüYumrutaş KöyüYunuslar Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.