Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hisarcıkcancel
Kütahyacancel

Kütahya Hisarcık Satılık Ev

araması için 4 ilan bulundu

Hisarcık Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Hisarcık satılık konut arayanlarımız için Kütahya’nın Hisarcık ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, M.Ö. dönemlere kadar uzanan Hisarcık ilçesi, 6 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 12.531 nüfusla Kütahya’nın %2,17’lik kısımda yerini almaktadır. İç Batı Anadolu Bölgesi’nde yer alan bu ilçemizin il merkezine uzaklığı 104 km olup 374 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 750 metredir. İlçe sınırları içerisinden akarsu olarak; Emet Çayı geçmektedir. Eğitim alanında bünyesinde yükseköğretim olarak; Dumlupınar Üniversitesine ait bir Meslek Yüksekokulu vardır. Biraz doğal güzelliklerinden de bahsedecek olursak eğer ilçede; Hisarcık Esire Termal Turizm Merkezi gibi ziyaret etmeniz gereken yerler mevcuttur.

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Hisarcık satılık daire arayanlar için ilçenin;

 • Kuzeyinde; Kütahya’nın Emet ilçesi,
 • Batısında; Kütahya’nın Simav ilçesi,
 • Doğusunda; Kütahya’nın Emet ilçesi,
 • Güneyinde; Kütahya’nın Gediz ilçesi yer almaktadır.

İlçe içi ulaşım, her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat sağlanmaktadır

Hisarcık Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Kütahya’nın Hisarcık ilçesinden ev satın almak isteyenlere Hisarcık’a ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 623 TL olan alanı 107 metrekareye sahip daireleri, 66.661 TL’ye satın alabilirsiniz. Yani; 

 • Ortalama; 90-110 metrekare arasında alana sahip bir 2+1 daireyi 71.210 TL civarında bir fiyata satın alabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin m2’sine, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, apart, bağ evi, villa veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde satılık bahçeli müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Hisarcık’ta satılık bahçeli ev yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Hisarcık Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Kütahya’nın Hisarcık ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 6 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinin birkaçını, sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • Yenidoğan Mahallesi,
 • Şehitler Mahallesi,
 • Cumhuriyet Mahallesi,
 • 82. Yıl Mahallesi,
 • Karşıyaka Mahallesi,
 • Yeşilhisar Mahallesi’dir.

Hisarcık ilçesine ait Toki Evleri’nde satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Kütahya Hisarcık Toki Evleri satılık daire yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.