Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Malatya Akçadağ Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu
search
Akçadağcancel
Malatyacancel

Akçadağ Satılık Konut Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Akçadağ satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akçadağ Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Malatya ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Akçadağ ilçesi geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlk yerleşimlerin Milattan Önce gerçekleştiği bölgede Hitit, Roma ve Bizans uygarlıkları hakimiyet kurmuştur. Akçadağ satılık konut arayan kişiler ilçe tarih ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Cumhuriyet Dönemi’nde Malatya iline bağlanan ilçe Malatya il merkezine 37 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin doğusunda Malatya Merkez ilçesi, batısında Elbistan ilçesi, kuzeyinde Darende ve Hekimhan ilçeleri, güneyinde ise Yeşilyurt ve Doğanşehir ilçeleri yer almaktadır. Akçadağ satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin 1.193 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar.

Akçadağ Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 35 bin 359’dur. İlçe nüfusunun yüzde 52,25’ini (18 bin 475) erkek, yüzde 47,75’ini (16 bin 884) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Akçadağ satılık daire tercihinde bulunmak isteyenlerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 76 adet mahalle bulunmaktadır. Malatya Akçadağ satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 76 adet mahalle bulunmaktadır. Malatya Akçadağ satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Aksüt Mahallesi, Aktepe Mahallesi, Aliçeri Mahallesi, Altunlu Mahallesi, Aşağıörükçü Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bağköy Mahallesi, Bahri Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Bayramuşağı Mahallesi, Bekiruşağı Mahallesi, Bölüklü Mahallesi, Büyükçimiş Mahallesi, Büyükköy Mahallesi, Çakıllıpınar Mahallesi, Çatalbahçe Mahallesi, Çevirme Mahallesi, Çobanuşağı Mahallesi, Darıca Mahallesi, Dedeköy Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Derinboğaz Mahallesi, Develi Mahallesi, Doğanlar Mahallesi, Doğantepe Mahallesi, Doğu Mahallesi, Durulova Mahallesi, Dutlu Mahallesi, Dümüklü Mahallesi, Esenbey Mahallesi, Esenli Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gölpınar Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Gürkaynak Mahallesi, Güzyurdu Mahallesi, Hançerli Mahallesi, Harunuşağı Mahallesi, Ilıcak Mahallesi, İkinciler Mahallesi, Kadıibrahim Mahallesi, Kahyalı Mahallesi, Karamağara Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kasımuşağı Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Keklikpınarı Mahallesi, Keller Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kolköy Mahallesi, Kotangölü Mahallesi, Kozalak Mahallesi, Kozluca Mahallesi, Kömekavak Mahallesi, Kurtuşağı Mahallesi, Küçükkürne Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levent Mahallesi, Mezra Mahallesi ve Yukarıörükçü Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Malatya Akçadağ ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Malatya Akçadağ da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

“Arsa Yatırımının Temel Sebebi Yüksek...

30 Eylül 2022

İstanbul emlak borsası kurulmalı

İstanbul emlak borsası kurulmalı

29 Eylül 2022

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

Türk Gayrimenkul Yatırımcısı Rotayı M...

29 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

29 Eylül 2022

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

“Kısmi seferberlik" Emri, Rusların An...

29 Eylül 2022

Akçadağ Satılık Ev
Malatya Akçadağ Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Malatya Akçadağ Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Malatya Akçadağ Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Emlak Ofisinden Malatya Darende Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Proje Firmasından Malatya Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Akhisar Atatürk Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Emlak Ofisinden Manisa Alaşehir Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Manisa Kırkağaç Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.