Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Manisa Gölmarmara Satılık Ev

araması için 4 ilan bulundu
search
Gölmarmaracancel
Manisacancel

Gölmarmara Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gölmarmara satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gölmarmara Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önde gelen ilçelerinden biri olan Gölmarmara ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bulunduğu konum dolayısı ile iklim koşullarının yerleşik yaşama oldukça uygun olduğu ilçe birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Gölmarmara satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Manisa ilinin en küçük yüzölçümüne sahip ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçe ismini sınırları içerisinde yer alan Marmara Gölü’nden almakta olup, Ege Bölgesi’nin kuzeybatı kesimlerinde bulunmaktadır. Gölmarmara satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucu ilçenin Marmara Dağı’nın eteklerinde kurulduğu bilgisine ulaşmışlardır. İlçenin batı kesimlerinde Saruhanlı ilçesi ve Manisa il merkezi, kuzey kesimlerinde Akhisar ve Gördes ilçeleri, güneydoğu kesimlerinde Salihli ilçesi, güneybatı kesimlerinde ise Ahmetli ve Turgutlu ilçeleri yer almaktadır. İlçe Akdeniz ve karasal iklim geçiş bölgesindedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yapılan çalışmalar mevsimlere göre değişkenlik göstermektedir. İlçede yetiştirilen başlıca tarım ürünleri: kavun, karpuz, sanayi tipi domates, lahana, brokoli, karnabahar, mısır, sofralık domates, sanayi tipi kırmızı biber, yeşil biber, üzüm ve zeytindir. Bölgede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Gölmarmara Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 15 bin 247’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,24’ünü (7 bin 660) erkek, yüzde 49,76’sını (7 bin 587) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gölmarmara satılık daire tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçeden konut tercihinde bulunabileceği 21 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Gölmarmara satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Atatürk Mahallesi, Ayanlar Mahallesi, Beyler Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Çömlekçi Mahallesi, Deynekler Mahallesi, Eski Camii Mahallesi, Hacıbaştanlar Mahallesi, Hacıveliler Mahallesi, Hıroğlu Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kayaaltı Mahallesi, Kayapınar Mahallesi, Kılcanlar Mahallesi, Ozanca Mahallesi, Taşkuyucak Mahallesi, Tiyenli Mahallesi, Yeni Camii Mahallesi, Yeniköy Mahallesi ve Yunuslar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Gölmarmara ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Gölmarmara da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.