/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gördescancel

Manisa Gördes Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu

Gördes Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gördes satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Gördes Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önemli ilçelerinden biri olan Gördes ilçesi Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu bölümünde bulunmaktadır. Gördes satılık ev arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin doğusunda Demirci ve Köprübaşı ilçeleri, batısında Akhisar ilçesi, güneyinde Salihli ilçesi, kuzeyinde ise Balıkesir ilinin Sındırgı ilçesi yer almaktadır. İlçe deniz seviyesinden 680 metrelik bir yükseklikte yer almaktadır. İlçede Akdeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Akarsu kaynakları bakımından çok zengin olmayan ilçede yer alan Gördes Çayı ilçe için oldukça önemlidir. Gördes satılık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ormanlık araziler bakımından oldukça zengin olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Gördes Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 28 bin 182’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,08’ini (13 bin 832) erkek, yüzde 50,92’ini (14 bin 350) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gördes satılık daire tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede tercihte bulunabileceği 63 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Gördes satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adnan Menderes Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Balıklı Mahallesi, Bayat Mahallesi, Beğel Mahallesi, Beğenler Mahallesi, Benlieli Mahallesi, Beşeylül Mahallesi, Boyalı Mahallesi, Börez Mahallesi, Cuma Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çatalarmut Mahallesi, Çiçekli Mahallesi ,Çiğiller Mahallesi, Dalkara Mahallesi, Dargıl Mahallesi, Deliçoban Mahallesi, Dereçiftlik Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Divan Mahallesi, Doğanpınar Mahallesi, Dutluca Mahallesi, Efendili Mahallesi, Fundacık Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hüseyni Baba Mahallesi, Kabakoz Mahallesi, Kalemoğlu Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Karakeçili Mahallesi, Karayağcı Mahallesi, Karayakup Mahallesi, Kaşıkçı Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Kılcanlar Mahallesi, Kıran Mahallesi, Kıymık Mahallesi, Kızıldam Mahallesi, Kobaklar Mahallesi, Korubaşı Mahallesi, Köseler Mahallesi, Kuşluk Mahallesi, Kuyucakkarapınar Mahallesi, Kürekçi Mahallesi, Malaz Mahallesi, Malkoca Mahallesi, Merkez Tepe Mahallesi, Nakıpağa Mahallesi, Oğulduruk Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Salur Mahallesi, Sarıaliler Mahallesi, Şahinkaya Mahallesi, Şeyhyayla Mahallesi, Tüpüler Mahallesi, Ulgar Mahallesi, Uzunçam Mahallesi, Yakaköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi ve Yeşilyurt Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Manisa Gördes ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Gördes de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiralar artarken, ev arayanlar farklı...

Kiralar artarken, ev arayanlar farklı...

20 Ekim 2021

Türkiye genelinde Eylül ayında 147 bi...

Türkiye genelinde Eylül ayında 147 bi...

13 Ekim 2021

Yabancıya konut satışı için yapılan d...

Yabancıya konut satışı için yapılan d...

12 Ekim 2021

Erken rezervasyon erken başladı!

Erken rezervasyon erken başladı!

11 Ekim 2021

Konut satışlarına yeni düzenleme!

Konut satışlarına yeni düzenleme!

11 Ekim 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.