Emlakjet

Manisa Soma Satılık Ev

araması için 185 ilan bulundu
search
Somacancel
Manisacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Soma Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Soma satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, coğrafya, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Soma Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin kuzey kesimlerinde yer alan Soma ilçesinin kuzeyinde Balıkesir ilinin Savaştepe ve İvrindi ilçeleri, güneyinde Manisa ilinin Akhisar ilçesi, batısında Kınık ve Bergama ilçeleri, doğusunda ise Kırkağaç ilçesi yer almaktadır. Soma satılık daire tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Yunt Dağı’nın eteklerinde kurulmuş olup İzmir iline 135 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Soma satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin önemli ulaşım yolları üzerinde bulunduğu bilgisine ulaşmışlardır. Bu nedenle ilçe ekonomisinde ticaretin yeri oldukça büyüktür. İlçe ekonomisinin temeli tarım, ticaret, madencilik ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri sürdürülmektedir. İlçenin bir diğer ekonomik gelir kaynağı ise madenciliktir. Zengin maden rezervlerine sahip olan ilçede halkın geçimi için madencilik işletmeleri oldukça önemlidir.

Soma Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 108 bin 981’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,31’ini (54 bin 832) erkek, yüzde 49,69’unu (54 bin 149) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Soma satılık daire arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 71 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Soma satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adil Mahallesi, Akçaavlu Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Avdan Mahallesi, Bayat Mahallesi, Beyce Mahallesi, Boncuklu Mahallesi, Bozarmut Mahallesi, Büyük Güney Mahallesi, Büyük Işıklar Mahallesi, Cenkyeri Mahallesi, Cuma Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çatalçam Mahallesi, Çavdır Mahallesi, Çevircek Mahallesi, Darkale Mahallesi, Deniş Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Devlethan Mahallesi, Dualar Mahallesi, Duğla Mahallesi, Eğnez Mahallesi, Evciler Mahallesi, Göktaş Mahallesi, Hacıyusuf Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hamidiye (Merkez) Mahallesi, Hatun Mahallesi, Heciz Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kaplan Mahallesi, Karacahisar Mahallesi, Karacakaş Mahallesi Karaçam Mahallesi Karamanlı Mahallesi Kayrakaltı Mahallesi Kızılören Mahallesi Kiraz Mahallesi, Kobaklar Mahallesi, Koyundere Mahallesi, Kozanlı Mahallesi, Kozluören Mahallesi, Kum Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Küçük Güney Mahallesi, Menteşe Mahallesi, Naldöken Mahallesi, Namazgah Mahallesi, Nihat Danışman Mahallesi, Onüç Eylül Mahallesi, Pirahmet Mahallesi, Samsacı Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sevişler Mahallesi, Söğütçük Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, Tabanlar Mahallesi, Tekeli Işıklar Mahallesi, Turgutalp Mahallesi, Türkali Mahallesi, Türkpiyala Mahallesi, Ularca Mahallesi, Uruzlar Mahallesi, Vakıflı Mahallesi, Yağcılı Mahallesi, Yayladalı Mahallesi, Yırca Mahallesi ve Zafer Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Soma ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Soma da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.