/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Turgutlucancel

Manisa Turgutlu Satılık Ev

araması için 502 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Turgutlu Satılık Konut Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Turgutlu satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turgutlu Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önemli ilçelerinden biri olan Turgutlu ilçesinin batısında Kemalpaşa ilçesi, doğusunda Ahmetli ilçesi, kuzeyinde Saruhanlı ilçesi, güneyinde ise Ödemiş ve Bayındır ilçeleri yer almaktadır. Ege Denizi’ne 55 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin denizden yüksekliği 78 metredir. Turgutlu satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 530 kilometrekaredir. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım, tarıma bağlı sanayi faaliyetlerine ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Turgutlu satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede belli başlı meyve, sebze ve hububat ürünlerinin yetiştiriciliğinin yapıldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Bu ürünlerden başlıcaları: çekirdeksiz üzüm, pamuk, tütün, domates, buğday, kiraz, şeftali, erik ve zeytindir. İlçede sanayi faaliyetleri alanında ise konserve fabrikaları faaliyet göstermektedir. İlçede domates ve biber konserve fabrikaları bulunmaktadır. 

Turgutlu Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 163 bin 223’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,32’sini (82 bin 133) erkek, yüzde 49,68’ini (81 bin 90) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Turgutlu satılık daire tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 61 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Turgutlu satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Acarlar Mahallesi, Akçapınar Mahallesi, Akköy Mahallesi, Albayrak Mahallesi, Altay Mahallesi, Aşağıbozkır Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Avşar Mahallesi, Ayvacık Mahallesi, Baktırlı Mahallesi, Bozkır Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çampınar Mahallesi, Çatalköprü Mahallesi, Çepnibektaş Mahallesi, Çepnidere Mahallesi, Çıkrıkçı Mahallesi, Dağyeniköy Mahallesi, Dalbahçe Mahallesi, Derbent Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Gökgedik Mahallesi, Güney Mahallesi, Hacıisalar Mahallesi, Irlamaz Mahallesi, İstasyonaltı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, İzzettin Mahallesi, Kabaçınar Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karaoluk Mahallesi, Kayrak Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kurudere Mahallesi, Kuşlar Mahallesi, Musacalı Mahallesi, Musalaryeniköy Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Osmancık Mahallesi, Ören Mahallesi, Özyurt Mahallesi, Sarıbey Mahallesi, Selvilitepe Mahallesi, Sinirli Mahallesi, Sivrice Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Temrek Mahallesi, Turan Mahallesi, Turgutlar Mahallesi, Urganlı Mahallesi, Yakuplar Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yedi Eylül Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Yılmazlar Mahallesi, Yiğitler Mahallesi ve Yunusdere Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Turgutlu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Turgutlu da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

11 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Turgutlu Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.