/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gülşehircancel
Nevşehircancel

Nevşehir Gülşehir Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu

Gülşehir Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gülşehir satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gülşehir Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Nevşehir il merkezine 20 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Kızılırmak Nehri’nin güney kenarında yer almaktadır. Gülşehir satılık konut arayışında olan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 958 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 950 metre olan ilçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu sebep ile ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Gülşehir satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede sanayi kuruluşları bulunmamaktadır. Bu nedenle sanayi kuruluşlarında çalışmak isteyen ilçe halkı komşu ilçelerdeki sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimini sağlamaktadır. İlçe teknolojik gelişmeleri hızlı bir şekilde tarım ve hayvancılık faaliyetlerine entegre etmektedir. Bu sebep ile bu faaliyetlerden alınan verim her geçen gün artmaktadır.

Gülşehir Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 21 bin 771’dir. İlçe nüfusunun yüzde 48,60’ını (10 bin 580) erkek, yüzde 51,40’ını (11 bin 191) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gülşehir satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 10 adet mahalle ve 31 adet köy bulunmaktadır. Nevşehir Gülşehir satılık konut arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: 400 Evler Mahallesi, Açıksaray Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çalışanlar Mahallesi, Çayır Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karacaşar Mahallesi, Karavezir Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Tuzköyü Mahallesi, Abuuşağı Köyü, Alemli Köyü, Alkan Köyü, Bölükören Köyü, Civelek Köyü, Dadağı Köyü, Eğrikuyu Köyü, Emmiler Köyü, Eskiyaylacık Köyü, Fakıuşağı Köyü, Gökçetoprak Köyü, Gülpınar Köyü, Gümüşkent Köyü, Gümüşyazı Köyü, Hacıhalilli Köyü, Hacılar Köyü, Hamzalı Köyü, Karahüyük Köyü, Kızılkaya Köyü, Oğulkaya Köyü, Ovaören Köyü, Şahinler Köyü, Terlemez Köyü, Yakatarla Köyü, Yalıntaş Köyü, Yamalı Köyü, Yeniyaylacık Köyü, Yeşilli Köyü, Yeşilöz Köyü, Yeşilyurt Köyü ve Yüksekli Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Nevşehir ilinin Gülşehir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Nevşehir Gülşehir de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

20 Mayıs 2022

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

20 Mayıs 2022

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

20 Mayıs 2022

 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.