Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ürgüpcancel
Nevşehircancel

Nevşehir Ürgüp Satılık Ev

araması için 21 ilan bulundu
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
200.000 - 300.000 TL
300.000 - 500.000 TL
500.000 - 1.000.000 TL
TÜM FİYATLAR

Ürgüp Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ürgüp satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürgüp Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Nevşehir ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Ürgüp ilçesinin toplam yüzölçümü 574 kilometrekaredir. Ürgüp satılık konut arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. Bulunduğu konum itibari ile karasal iklim etkilerinin görüldüğü ilçede, yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçede kar uzun süre yerde kalmaktadır. İlçe yer şekilleri itibari ile oldukça ilgi çekici olup turistlerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Ürgüp satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım, hayvancılık ve turizm faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçe yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmekte olup yaz kış yüzlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında ise belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetlerine ağırlık verilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri genellikle et besiciliği şeklindedir.

Ürgüp Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 35 bin 352’dir. İlçe nüfusunun yüzde 48,59’unu (17 bin 178) erkek, yüzde 51,41’ini (18 bin 174) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ürgüp satılık daire arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle ve 23 adet köy bulunmaktadır. Nevşehir Ürgüp satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: 370 Evler Mahallesi, Aksalur Ağcaşar Mahallesi, Aksalur Gönen Mahallesi, Aksalur Salur Mahallesi, Aksalur Yenicami Mahallesi, Altıkapılı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Dereler Mahallesi, Duayeri Mahallesi, Dutlucamii Mahallesi, Esbelli Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eski Mahallesi, Evka Mahallesi, Fatih Mahallesi, İmran Mahallesi, Karağandere Mahallesi, Kavaklıönü Mahallesi, Musaefendi Mahallesi, Sivritaş Mahallesi, Süphanverdi Mahallesi, Temenni Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeni Camii Mahallesi, Yunak Mahallesi, Akçaören Köyü, Akköy Köyü, Ayvalı Köyü, Bahçeli Köyü, Başdere Köyü, Boyalı Köyü, Cemil Köyü, Çökek Köyü, Demirtaş Köyü, İbrahimpaşa Köyü, İltaş Köyü, Karacaören Köyü, Karain Köyü, Karakaya Köyü, Karlık Köyü, Mazı Köyü, Mustafapaşa Köyü, Sarıhıdır Köyü, Sofular Köyü, Şahinefendi Köyü, Taşkınpaşa Köyü, Ulaşlı Köyü ve Yeşilöz Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Nevşehir Ürgüp de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Nevşehir Ürgüp Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Nevşehir Ürgüp Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Nevşehir Ürgüp Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Niğde Bor Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Sahibinden Niğde Çamardı Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Niğde Merkez Dere Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Niğde Merkez Gümüşler Bld. (Eski Gümüş Mahallesi) Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Ulukışla Çiftehan Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.