Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Niğde Bor Satılık Ev

araması için 54 ilan bulundu
search
Borcancel
Niğdecancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bor Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bor satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Bor Satılık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Niğde ilinin 14 kilometre güneyinde yer alan Bor ilçesinin toplam yüzölçümü 1.354 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 1.100 metre olan ilçe dağlık ve engebeli bir araziden meydana gelmektedir. Bor satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzey ve doğu kesimlerinde dağlık araziler bulunmaktadır. Bu dağlardan başlıcaları; Aladağlar, Hasan Dağı ve Melendiz Dağları’dır.  Su kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçenin başlıca akarsuyu Küçüköz Deresi’dir. Bor satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede yer alan Bor Ovası’nın, Ereğli Ovası’nın devamı olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım, hayvancılık, dericilik ve halıcılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında tahıl, nohut, patates, soğan, fasulye, elma ve şeker pancarı üreticiliği yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Bor Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 60 bin 335’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,62’sini (29 bin 937) erkek, yüzde 50,38’ini (30 bin 398) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bor satılık daire tercihinde bulunmak isteyenlerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 30 adet mahalle ve 23 adet köy bulunmaktadır. Niğde Bor satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Acıgöl Mahallesi, Ahmet Kuddusi Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Bağdüz Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Bektik Mahallesi, Cami Mahallesi, Cığızoğlu Osman Efendi Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çayır Mahallesi, Dink Mahallesi, Fatih Mahallesi, Han Mahallesi, Harım Mahallesi, Kale Mahallesi, Karaca Uğurlu Mahallesi, Kemer Mahallesi, Mehmetçik Mahallesi, Orta Mahallesi, Saltuk Mahallesi, Saray Mahallesi, Sıra Söğütler Mahallesi, Sokubaşı Mahallesi, Şeker Mahallesi, Tepe Mahallesi, Toplu Konut Mahallesi, Türkmen Yurdu Mahallesi, Yenigöçmen Mahallesi, Zafer Mahallesi, Badak Köyü, Balcı Köyü, Bayat Köyü, Bereke Köyü, Emen Köyü, Gökbez Köyü, Halaç Köyü, Havuzlu Köyü, Karacaören Köyü, Karamahmutlu Köyü, Karanlıkdere Köyü, Kavuklu Köyü, Kayı Köyü, Kaynarca Köyü, Kılavuz Köyü, Kızılca Köyü, Kızılkapı Köyü, Kürkçü Köyü, Obruk Köyü, Okçu Köyü, Postallı Köyü, Seslikaya Köyü ve Tepeköy Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Niğde ilinin Bor ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Niğde Bor da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Niğde Bor Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Niğde Bor Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Niğde Bor Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Sahibinden Niğde Çamardı Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Niğde Merkez Dere Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Niğde Merkez Gümüşler Bld. (Eski Gümüş Mahallesi) Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Ulukışla Çiftehan Köyü (Cumhuriyet Mahallesi) Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Ulukışla Kılan Köyü Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.