Emlakjet

Ordu Çamaş Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çamaşcancel
Orducancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çamaş Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çamaş satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çamaş Satılık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin Çamaş ilçesi Sarıçiçek ve Gelin Kayası’nın üzerinde yer almaktadır. İl merkezine 50 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Fatsa iline ise 20 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Çamaş satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısı üzerinde yer almaktadır bu nedenle ilçede yerleşim oldukça dağınıktır. İlçenin toplam yüzölçümü 81 bin 180 kilometrekare olup denizden yüksekliği 550 metredir. İlçenin Karadeniz’e olan uzaklığı ise 20 kilometredir. İlçenin kuzey ve doğu kesimlerinde Fatsa ilçesi, batı kesimlerinde Çatalpınar ilçesi, güney kesimlerinde ise Gürgentepe ilçesi yer almaktadır. Çamaş satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçenin Karadeniz iklimi etkisi altında olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe her mevsim yağış almaktadır. Bu sebeple ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri genellikle sulu tarım şeklindedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak fındık tarımı yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve balıkçılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçe ekonomisinin her geçen gün gelişmesi sebebi ile ilçede konut arayışında olan kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Çamaş Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 11 bin 851’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,67’sini (6 bin 123) erkek, yüzde 48,33’ünü (5 bin 728) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çamaş satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 23 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Çamaş satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akköy Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Budak Mahallesi, Burhan Güneyi Mahallesi, Çavuşbaşı Mahallesi, Danışman Mahallesi, Edirli Mahallesi, Giden Mahallesi, Gümüşlü Mahallesi, Hisarbey Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Kestaneyokuşu Mahallesi, Kocaman Mahallesi, Örmeli Mahallesi, Saitler Mahallesi, Sakargeriş Mahallesi, Sarıyakup Mahallesi, Söken Mahallesi, Sucuali Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Tepeli Mahallesi, Uzunali Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Ordu ilinin Çamaş ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Çamaş da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.