Emlakjet

Ordu Gölköy Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Gölköycancel
Orducancel

Gölköy Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gölköy satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gölköy Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin Gölköy ilçesinin yüzölçümü 349 kilometrekaredir. Ordu il merkezine 63 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Ordu ilinin en büyük doğal gölü olan Ulugöl’ü de içerisinde barındırmaktadır. Gölköy satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. İlçenin doğusunda Giresun ili, batısında Samsun ili, kuzeyinde Karadeniz, güneyinde ise Sivas ve Tokat illeri yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 5 bin 963 kilometrekaredir. İlçe tipik Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede kışlar serin, yazlar ise ılık geçmektedir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer alıyor oluşuna rağmen ılıman bir iklim hakimdir. İlçede en soğuk olan aylar ocak ve şubat aylarıdır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri sulu tarım şeklinde olup en çok fındık ve mısır tarım ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenmektedirler. Gölköy satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin her geçen gün geliştiği bilgisine ulaşmaktadır. İlçeden konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin sayısında her geçen gün artış yaşanmaktadır.

Gölköy Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 29 bin 852’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,45’ini (15 bin 61) erkek, yüzde 49,55’ini (14 bin 791) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gölköy satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 29 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Gölköy satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akçalı Mahallesi, Alanyurt Mahallesi, Aydoğan Mahallesi, Bayıralan Mahallesi, Bulut Mahallesi, Cihadiye Mahallesi, Çatak Mahallesi, Çetilli Mahallesi, Damarlı Mahallesi, Direkli Mahallesi, Düzyayla Mahallesi, Emirler Mahallesi, Gölköy Mahallesi, Güzelyayla Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Haruniye Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İçyaka Mahallesi, Kale Mahallesi, Karagöz Mahallesi, Karahasan Mahallesi, Konak Mahallesi, Kozören Mahallesi, Kuşluvan Mahallesi, Özlü Mahallesi, Paşapınar Mahallesi, Sarıca Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi ve Yuvapınar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Ordu ilinin Gölköy ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Gölköy de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.