Emlakjet

Ordu Kabataş Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Kabataşcancel
Orducancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kabataş Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kabataş satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kabataş Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kabataş ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kabataş ilçesi geçmiş dönemlerde Aybastı ile birlikte Gölköy ilçesine bağlı köyler arasında yer almaktaydı. Kabataş 1990 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Kabataş satılık satılık konut arayan vatandaşlar ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilemektedir. Karadeniz’e 40 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin denizden yüksekliği 530 metredir. İlçenin doğusunda Gölköy ilçesi, batısında Korgan ilçesi, güneyinde Aybastı ilçesi, kuzeyinde ise Çatalpınar ilçesi yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar serin, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe her mevsim yağış almaktadır. Bu nedenle ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sulu tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede tarım faaliyetleri yürütülen ürünlerden başlıcaları; mısır, fındık ve patatestir. Ordu il merkezine 94 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe ulaşım bakımından oldukça kolay bir noktadadır. Bu nedenle ilçede ticaret de oldukça ön plandadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve arıcılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. Kabataş satılık ev arayan kişiler ilçenin her geçen gün geliştiği bilgisine ulaşmaktadır. Bu sebep ile ilçede yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde modernleşme eğilimi gözlemlenmiştir. Bu sebeple ilçede yapılan ekonomik faaliyetlerden alınan verim son dönemlerde artmıştır. İlçe son dönemlerde birçok komşu bölgede yaşayan kişinin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle ilçede konut arayışında olan kişilerin sayısında da her geçen gün artış yaşanmaktadır.

Kabataş Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe topla nüfusu 11 bin 375’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,31’ini (5 bin 723) erkek, yüzde 49,69’unu (5 bin 652) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kabataş satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Kabataş satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Alankent Mahallesi, Ardıç Mahallesi, Belen Mahallesi, Beylerli Mahallesi, Eceli Mahallesi, Hoşkadem Mahallesi, Kuzköy Mahallesi, Merkez Mahallesi ve Yeniceli Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Ordu ilinin Kabataş ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Kabataş da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.