Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Perşembecancel
Orducancel

Ordu Perşembe Satılık Ev

araması için 45 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Perşembe Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Perşembe satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Perşembe Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin Perşembe ilçesi Ordu-Samsun karayolu üzerinde yer almaktadır. Perşembe satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzey kesimlerinde Karadeniz, güney kesimlerinde Ulubey ilçesi, doğu kesimlerinde Ordu Merkez ilçesi, batı kesimlerinde ise Fatsa ilçesi yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçenin en yüksek noktası 735 metre ile Sakarat Tepesi’dir. İlçede yer alan tepelik araziler sahil kesimlere doğru dik bir şekilde inerek kıyı kesimlerde küçük koylar oluşturmaktadır. İlçe akarsular bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan akarsulardan başlıcaları; 

  • Belicesu Deresi ,
  • Akcaova Deresi,
  • Efirli Deresi, 
  • Kışlaönü Deresi,
  • Topal Deresi ve
  • Hoynat Deresi’dir.

İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Perşembe satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetlerinin yürütüldüğü bilgisine ulaşmaktadır.

Perşembe Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 33 bin 253’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,78’ini (17 bin 217) erkek, yüzde 48,22’sini (16 bin 36) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Perşembe satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 54 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Perşembe satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Alınca Mahallesi, Anaç Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Babalı Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Beyli Mahallesi, Boğazcık Mahallesi, Bolatlı Mahallesi, Çamarası Mahallesi, Çaytepe Mahallesi, Çerli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Dereiçi Mahallesi, Doğan Mahallesi, Düz Mahallesi, Efirli Mahallesi, Ekinciler Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İmeçli Mahallesi, İstanbulboğazı Mahallesi, Kacalı Mahallesi, Kaleyaka Mahallesi, Kazancılı Mahallesi, Kırlı Mahallesi, Kovanlı Mahallesi, Kozağzı Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kutluca Mahallesi, Kuyluca Mahallesi, Medreseönü Mahallesi, Mersin Mahallesi, Neneli Mahallesi, Okçulu Mahallesi, Ortatepe Mahallesi, Ramazan Mahallesi, Saray Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sırakovancı Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Şenyurt Mahallesi, Tarlacık Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Töngeldüzü Mahallesi, Yarlı Mahallesi, Yazlık Mahallesi Yeniköy Mahallesi, Yeniöz Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve Yumrutaş Mahallesi’dir. 

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Perşembe ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Perşembe de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.