Emlakjet

Ordu Ulubey Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Ulubeycancel
Orducancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Ulubey Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ulubey satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Ulubey Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Ulubey ilçesi Sivas-Ordu karayolu üzerinde yer almaktadır. Ulubey satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin toplam yüzölçümü 256 kilometrekaredir. İlçenin denizden yüksekliği 586 metredir. İlçenin kuzeybatısında Perşembe ilçesi, batısında Gürgentepe ilçesi, güneybatısında Gölköy ilçesi, güneydoğusunda Kabadüz ilçesi, güneyinde ise Mesudiye ilçesi bulunmaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçede Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe her mevsim yağış almıştır, bu sebeple ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. Ulubey satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve sebze ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede en fazla yetiştirilen tarım ürünü fındıktır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede sanayi kuruluşu bulunmamaktadır. Bu nedenle sanayi kuruluşlarında çalışmak isteyen kişiler komşu ilçelerdeki sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimlerini sağlayabilmektedir.

Ulubey Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 955’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,28’ini (6 bin 384) erkek, yüzde 50,72’sini (6 bin 571) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ulubey satılık daire tercihinde bulunmak isteyenlerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 41 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Ulubey satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akoluk Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Başçardak Mahallesi, Belenyurt Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çatallı Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Çukur Mahallesi, Doğlu Mahallesi, Durak Mahallesi, Elmaçukur Mahallesi, Eymür Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gündüzlü Mahallesi, Güvenköy Mahallesi, Güvenyurt Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hocaoğlu Mahallesi, Kadıncık Mahallesi, Kalıcak Mahallesi, Karakoca Mahallesi, Kardeşler Mahallesi, Kıranyağmur Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Koşaca Mahallesi Kumanlar Mahallesi Kumrulu Mahallesi Ohtamış Mahallesi Oyumgürgen Mahallesi Ören Mahallesi, Refahiye Mahallesi, Şahinkaya Mahallesi, Şekeroluk Mahallesi, Şıhlar Mahallesi, Uzunmahmut Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yenisayaca Mahallesi, Yolbaşı Mahallesi ve Yukarıkızılen Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Ulubey ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Ulubey de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Nisan Ayı Gayrimenkul Raporu

17 Mayıs 2024

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mart Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Nisan 2024

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.