/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ulubeycancel

Ordu Ulubey Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Ulubey Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ulubey satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Ulubey Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Ulubey ilçesi Sivas-Ordu karayolu üzerinde yer almaktadır. Ulubey satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin toplam yüzölçümü 256 kilometrekaredir. İlçenin denizden yüksekliği 586 metredir. İlçenin kuzeybatısında Perşembe ilçesi, batısında Gürgentepe ilçesi, güneybatısında Gölköy ilçesi, güneydoğusunda Kabadüz ilçesi, güneyinde ise Mesudiye ilçesi bulunmaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçede Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe her mevsim yağış almıştır, bu sebeple ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. Ulubey satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve sebze ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede en fazla yetiştirilen tarım ürünü fındıktır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede sanayi kuruluşu bulunmamaktadır. Bu nedenle sanayi kuruluşlarında çalışmak isteyen kişiler komşu ilçelerdeki sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimlerini sağlayabilmektedir.

Ulubey Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 955’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,28’ini (6 bin 384) erkek, yüzde 50,72’sini (6 bin 571) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ulubey satılık daire tercihinde bulunmak isteyenlerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 41 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Ulubey satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akoluk Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Başçardak Mahallesi, Belenyurt Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çatallı Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Çukur Mahallesi, Doğlu Mahallesi, Durak Mahallesi, Elmaçukur Mahallesi, Eymür Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gündüzlü Mahallesi, Güvenköy Mahallesi, Güvenyurt Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hocaoğlu Mahallesi, Kadıncık Mahallesi, Kalıcak Mahallesi, Karakoca Mahallesi, Kardeşler Mahallesi, Kıranyağmur Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Koşaca Mahallesi Kumanlar Mahallesi Kumrulu Mahallesi Ohtamış Mahallesi Oyumgürgen Mahallesi Ören Mahallesi, Refahiye Mahallesi, Şahinkaya Mahallesi, Şekeroluk Mahallesi, Şıhlar Mahallesi, Uzunmahmut Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yenisayaca Mahallesi, Yolbaşı Mahallesi ve Yukarıkızılen Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Ulubey ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Ulubey de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Ulubey Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.