/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Karapürçekcancel

Sakarya Karapürçek Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Karapürçek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Karapürçek satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Karapürçek Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya iline bağlı Karapürçek ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Karapürçek satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin batısında Sakarya Merkez ilçesi, güneyinde Geyve ilçesi, doğusunda ise Akyazı ilçesi yer almaktadır. Denizden 84 metre yükseklikte yer alan ilçe ulaşım imkanları bakımından da oldukça gelişmiştir. E-5 Karayolu ve TEM otoyol bağlantısı ilçe yakınlarından geçmektedir. İlçe Sakarya Merkez ilçesinde 23 kilometre, Akyazı ilçesine ise 10 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklimi ile Marmara Bölgesi ılıman ikliminin etkisi altındadır. İlçede kış ayları bol yağışlı ve soğuk geçerken, yazlar ise sıcak geçmektedir. İlçe ormanlık araziler ve bitki örtüsü bakımından oldukça zengindir. İlçe arazisinin yüzde 65’lik bir kısmı ormanlık arazilerle kaplıdır. İlçede yer alan ormanlık arazilerde gürgen, meşe, kayın, kızılçam ve karaçam ağaçları yer almaktadır. Karapürçek satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede fındık tarımı başta olmak üzere belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve kümes hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri yakın konumlarda yer alan metropol şehirlerin ihtiyacını karşılamaktadır.

Karapürçek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 13 bin 41’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,97’sini (6 bin 647) erkek, yüzde 49,03’ünü (6 bin 394) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Karapürçek satılık daire tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 14 adet mahalle bulunmaktadır. Sakarya Karapürçek satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ahmediye Mahallesi, Ahmetler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Harmanlı Mahallesi, Hocaköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kanlıçay Mahallesi, Küçükkarapürçek Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mesudiye Mahallesi, Meşepınarı Mahallesi, Teketaban Mahallesi, Yazılıgürgen Mahallesi ve Yüksel Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Sakarya ilinin Karapürçek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Karapürçek de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Karapürçek Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.