/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Karasucancel

Sakarya Karasu Satılık Ev

araması için 1.051 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Karasu Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Karasu satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Karasu Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Marmara Bölgesi içerisinde yer alan Karasu ilçesi Sakarya iline bağlıdır. Karasu satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğusunda Kocaali ilçesi, batısında Kaynara ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi, kuzeyinde ise Karadeniz yer almaktadır. Marmara Bölgesi ile Batı Karadeniz’in birleştiği noktada yer alan ilçe hafif alçak dalgalı bir yer şekline sahiptir. İlçede Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle yazlar sıcak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış alabilmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım, turizm ve balıkçılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Karasu satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalarda ilçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık ve mısır başta olmak üzere belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetlerinin yürütüldüğü bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri genellikle balıkçılık şeklindedir. İlçe ekonomisi için balıkçılık oldukça önemlidir. İlçede balıkçı tekneleri için doğal bir liman bulunmaktadır. Karasu ilçesinde balıkçılık faaliyetleri ile ilginenen kişiler genellikle midyesi, deniz salyangozu, palamut, lüfer, barbunya, tekir, mezgit, istavrit, kalkan, kefal, tirsi, köpek balığı ve vatoz avlamaktadırlar. 

Karasu Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 64 bin 124’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,91’ini (32 bin 5) erkek, yüzde 50,09’unu (32 bin 119) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Karasu satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 40 adet mahalle bulunmaktadır. Sakarya Karasu satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adatepe Mahallesi, Akkum Mahallesi, Ardıçbeli Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Camitepe Mahallesi, Çatalüvez Mahallesi, Darıçayırı Mahallesi, Denizköy Mahallesi, Gölköprü Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İncilli Mahallesi, Kabakoz Mahallesi, Kancalar Mahallesi, Karamüezzinler Mahallesi, Karanlıkdere Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Karasu Mahallesi, Kızılcık Mahallesi, Konacık Mahallesi, Kurudere Mahallesi, Kurumeşe Mahallesi, Kuyumculu Mahallesi, Kuzuluk Mahallesi, Limandere Mahallesi, Manavpınarı Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Paralı Mahallesi, Resuller Mahallesi, Subatağı Mahallesi, Taşlıgeçit Mahallesi, Tepetarla Mahallesi, Tuzla Mahallesi, Üçoluk Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yassıgeçit Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve Yuvalıdere Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Sakarya ilinin Karasu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Karasu da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

13 Temmuz 2020

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Karasu Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.