/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kaynarcacancel

Sakarya Kaynarca Satılık Ev

araması için 7 ilan bulundu

Kaynarca Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kaynarca satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kaynarca Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Kaynarca ilçesi Sakarya Vadisi ile Karadeniz arasında yer almaktadır. Kaynarca satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Sakarya il merkezine 38 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Sakarya ilinin kuzeybatı kesimlerinde yer alan ilçenin kuzeyinde Karadeniz güneyinde Adapazarı, Ferizli ve Söğütlü ilçeleri, doğusunda Karasu ilçesi, batısında ise Kandıra ilçesi yer almaktadır. İlçe Karadeniz ve Marmara iklimlerinin etkisi altındadır. İlçede yazlar sıcak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe her mevsim yağış almaktadır bu nedenle ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. Kaynarca satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin toplam yüzölçümünün 360,37 kilometrekare olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. Denizden yüksekliği ortalama olarak 50 metre olan ilçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. İlçede yere alan en yüksek nokta 353 metre ile Oflak Dağı’dır. İlçe ekonomisinin temeli ise tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.

Kaynarca Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 24 bin 255’tir. İlçe nüfusunun yüzde 51,19’unu (12 bin 415) erkek, yüzde 48,81’ini (11 bin 8ı40) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kaynarca satılık daire tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 45 adet mahalle bulunmaktadır. Sakarya Kaynarca satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akbaşlı Mahallesi, Arifağa Mahallesi, Başoğlu Mahallesi, Birlik Mahallesi, Büyükyanık Mahallesi, Cebek Mahallesi, Duduköy Mahallesi, Eğrioğlu Mahallesi, Gaziler Mahallesi, Gölce Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Güven Mahallesi, Hatipler Mahallesi, İmamlar Mahallesi, İşaret Mahallesi, Kalburcu Mahallesi, Karaçalı Mahallesi, Karamanlar Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Kertil Mahallesi, Kırktepe Mahallesi, Kızılcaali Mahallesi, Konak Mahallesi, Kulaklı Mahallesi, Küçükkaynarca Mahallesi, Küçükkışla Mahallesi, Merkez Mahallesi, Müezzinler Mahallesi, Okçular Mahallesi, Orta Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Ömerağa Mahallesi, Sabırlı Mahallesi, Sarıbeyli Mahallesi, Şeyhtimarı Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Topçu Mahallesi, Turnalı Mahallesi, Uğurlu Mahallesi, Uzakkışla Mahallesi, Uzunalan Mahallesi, Yeniçam Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve Ziamet Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Sakarya ilinin Kaynarca ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Kaynarca da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Kaynarca Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.