Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sakarya Kocaali Satılık Ev

araması için 395 ilan bulundu
search
Kocaalicancel
Sakaryacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Kocaali Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kocaali satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kocaali Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ilinin ve Karadeniz Bölgesi’nin kıyı kesimlerinde yer alan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kocaali satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe içerisinde önemli su kaynakları bulunmaktadır. Bu kaynaklardan en önemlisi Maden Deresi’dir. İlçe tipik bir Karadeniz iklimi ve Marmara Bölgesi iklimleri etkisi altındadır. Bu nedenle yazlar sıcak, kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Bu sebep ile ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Kocaali satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım, hayvancılık ve turizm faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında fındık başta olmak üzere birçok hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve kümes hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. İlçe ekonomisi her geçen gün gelişmekte ve modernleşmektedir. Bu nedenle ilçede yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetlerinden alınan verim de her geçen gün artmaktadır. 

Kocaali Satılık Konut Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 25 bin 497’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,59’unu (12 bin 900) erkek, yüzde 49,41’ini (12 bin 597) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kocaali satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 36 adet mahalle bulunmaktadır. Sakarya Kocaali satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Açmabaşı Mahallesi, Ağalar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Alandere Mahallesi, Aydoğan Mahallesi, Beyler Mahallesi, Bezirgan Mahallesi, Caferiye Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Çukurköy Mahallesi, Demiraçma Mahallesi, Görele Mahallesi, Hızar Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karalar Mahallesi, Karapelit Mahallesi, Karşı Mahallesi, Kestanepınarı Mahallesi, Kızılüzüm Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Koğukpelit Mahallesi, Kozluk Mahallesi, Köyyeri Mahallesi, Küplük Mahallesi, Lahna Mahallesi, Melen Mahallesi, Merkez Mahallesi, Selahiye Mahallesi, Süngüt Mahallesi, Şerbetpınar Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yalpankaya Mahallesi, Yanıksayvant Mahallesi, Yayla Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Sakarya ilinin Kocaali ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Kocaali de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.