Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sakarya Pamukova Satılık Ev

araması için 24 ilan bulundu
search
Pamukovacancel
Sakaryacancel

Pamukova Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Pamukova satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut sahibi olabilirsiniz.

Pamukova Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya iline bağlı Pamukova ilçesi Marmara Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Pamukova satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almakta olup yer yer ovalık arazilere de rastlanmaktadır. İlçede yer alan en önemli ova Pamukova Ovası’dır. İlçede yer alan Pamukova Ovası doğu- batı doğrultusunda uzanmakta olup toplam büyüklüğü 170 kilometrekaredir. İlçenin güneyinde Taraklı ve Karagöl Platosu, kuzeyinde ise Samanlı Dağları yer almaktadır. İlçe Adapazarı’na 40 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 432 kilometrekaredir. İlçe Samanlı Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. İlçenin denizden yüksekliği ise 79 metredir. Pamukova satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan bu ekonomik faaliyetler her geçen gün modernleşme eğilimindedir. Bu nedenle ilçe ekonomisine katkıları da her geçen gün artmaktadır.

Pamukova Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 29 bin 386’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,31’ini (14 bin 785) erkek, yüzde 49,69’unu (14 bin 601) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Pamukova satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 33 adet mahalle bulunmaktadır. Sakarya Pamukova satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ağaççılar Mahallesi, Ahiler Mahallesi, Akçakaya Mahallesi, Bacıköy Mahallesi, Bakacak Mahallesi, Bayırakçaşehir Mahallesi, Cihadiye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çardak Mahallesi, Çilekli Mahallesi, Eğriçay Mahallesi, Elperek Mahallesi Eskiyayla Mahallesi Fevziye Mahallesi Gökgöz Mahallesi Hayrettin Mahallesi Hüseyinli Mahallesi, İsabalı Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kazımiye Mahallesi, Kemaliye Mahallesi, Mekece Mahallesi, Mesruriye Mahallesi, Oruçlu Mahallesi, Özbek Mahallesi, Paşalar Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Şahmelek Mahallesi, Şeyhvarmaz Mahallesi ,Teşvikiye Mahallesi, Turgutlu Mahallesi ve Yenice Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Sakarya ilinin Pamukova ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Pamukova da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut sahibi olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.