Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Samsun Alaçam Satılık Ev

araması için 32 ilan bulundu
search
Alaçamcancel
Samsuncancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Alaçam Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Alaçam satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alaçam Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ilinin önemli ilçelerinden biri olan Alaçam ilçesinin toplam yüzölçümü 632 kilometrekaredir.  Denizden yüksekliği ortalama olarak 15 metre olan ilçenin Samsun il merkezine uzaklığı 78 kilometredir. Alaçam satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin batı kesimlerinde Yakakent ilçesi, güney kesimlerinde Vezirköprü ilçesi, kuzey kesimlerinde Karadeniz, doğu kesimlerinde ise Bafra ilçesi yer almaktadır. Alaçam satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında başta tütün olmak üzere, fındık ve mısır üretim faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise büyükbaş hayvancılık, küçükbaş hayvancılık ve balıkçılık faaliyetleri sürdürülmektedir. İlçede yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu hayvancılık faaliyetleri ile geçimini sağlamaktadır.

Alaçam Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 25 bin 854’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,82’sini (12 bin 880) erkek, yüzde 50,18’ini (12 bin 974) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Alaçam satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 64 adet mahalle bulunmaktadır. Samsun Alaçam satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akgüney Mahallesi, Alidedebölmesi Mahallesi, Alparslan Mahallesi, Aşağı Akgüney Mahallesi, Aşağıısırganlı Mahallesi, Aşağıkoçlu Mahallesi, Bahşioymağı Mahallesi, Bekiroğlu Mahallesi, Çeşme Mahallesi, Demircideresi Mahallesi, Doğankent Mahallesi, Doyran Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Etyemez Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göçkün Mahallesi, Gökçeağaçoymağı Mahallesi, Gökçeboğaz Mahallesi, Gülkaya Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gümüşova Mahallesi, Güvenli Mahallesi, Habilli Mahallesi, Harmancık Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kalıkdemirci Mahallesi, Kapaklı Mahallesi, Karaçukur Mahallesi, Karahüseyinli Mahallesi, Karlı Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kışlakonak Mahallesi, Kızlan Mahallesi, Killik Mahallesi, Köseköy Mahallesi, Madenler Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Örenli Mahallesi, Pelitbükü Mahallesi, Pelitbüküsekecek Mahalles,  Sancar Mahallesi, Sarılık Mahallesi, Soğukçam Mahallesi, Şirinköy Mahallesi, Taşkelik Mahallesi, Tefekli Mahallesi, Tepebölmesi Mahallesi, Terskırık Mahallesi, Toplu Mahallesi, Umutlu Mahallesi, Uzunkıraç Mahallesi, Vicikler Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yoğunpelit Mahallesi, Yukarıelma Mahallesi, Yukarıısırganlı Mahallesi, Yukarıkoçlu Mahallesi, Yukarısoğukçam Mahallesi ve Zeytin Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Samsun ilinin Alaçam ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Alaçam da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.