Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Asarcıkcancel
Samsuncancel

Samsun Asarcık Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Asarcık Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Asarcık satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asarcık Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Asarcık ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Asarcık satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. Bölge ilçe statüsüne 1987 yılında kavuşmuş olup Samsun il merkezinin 44 kilometre güneyinde yer almaktadır. İlçenin batı kesimlerinde Kavak ilçesi, doğu kesimlerinde ise Çarşamba ilçesi yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer almakta olup yer yer ılıman Karadeniz iklim özelliklerini göstermektedir. İlçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Bu neden ile ilçe ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Akarsu kaynakları bakımından oldukça zengin olan ilçede kış aylarında akarsuların debisi artmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık ve ticaret faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarıma elverişli arazi sayısı oldukça azdır. Bu nedenle mevcut arazilerden en fazla verim alınması hedeflenmektedir. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinden başlıcaları; buğday, mısır, arpa ve şekerpancarıdır. Asarcık satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ise ilçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Asarcık Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 17 bin 628’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,97’sini (8 bin 809) erkek, yüzde 50,03’ünü (8 bin 819) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Asarcık satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 32 adet mahalle bulunmaktadır. Samsun Asarcık satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Acısu Mahallesi, Akyazı Mahallesi, Alan Mahallesi, Alişar Mahallesi, Arıcak Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Aşuru Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Ayaklıalan Mahallesi, Aydınköy Mahallesi, Biçincik Mahallesi, Çulhaoğlu Mahallesi, Dağcılar Mahallesi, Emirmusa Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gökgöl Mahallesi, Gülveren Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Hisariye Mahallesi, İmamlı Mahallesi, Kesealan Mahallesi, Kılavuzlu Mahallesi, Koşaca Mahallesi, Kuyumcuoğlu Mahallesi, Musaağa Mahallesi, Sakızlık Mahallesi, Uluköy Mahallesi, Yarımca Mahallesi, Yaylaköy Mahallesi, Yeniömerli Mahallesi, Yeşildere Mahallesi ve Yeşilköy Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Samsun ilinin Asarcık ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Asarcık da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, kolay ve keyifli bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.