/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kavakcancel

Samsun Kavak Satılık Ev

araması için 19 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Kavak Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kavak satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kavak Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Samsun iline bağlı Kavak ilçesi denizden 600 metre yükseklikte yer almaktadır. Kavak satılık konut arayan kişiler ile coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. Samsun ilinin güney kesimlerinde yer alan ilçe Karadeniz Bölgesi’ni, İç Anadolu Bölgesi’ne bağlayan bir geçit konumundadır. İlçe Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle de yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. Her mevsim yağışın görüldüğü ilçede kış aylarında kar yağışı görülmektedir. İlçenin her mevsim yağış alıyor oluşu ilçedeki bitki örtüsünü de olumlu yönde etkilemiştir. Kavak satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar.

Kavak Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 21 bin 692’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,13’ünü (10 bin 874) erkek, yüzde 49,87’sini (10 bin 818) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kavak satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 91 adet mahalle bulunmaktadır. Samsun Kavak satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: 19 Mayıs Mahallesi, Ağcakise Mahallesi, Ahurlu Mahallesi, Akbelen Mahallesi, Alaçam Mahallesi, Alaçamderesi Mahallesi, Alagömlek Mahallesi, Aşağıçirişli Mahallesi, Atayurt Mahallesi, Azaklı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Başalan Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Bayraklı Mahallesi, Bekdemir Mahallesi, Belalan Mahallesi, Beybesli Mahallesi, Beyköy Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Bükceğiz Mahallesi, Büyükçukur Mahallesi, Celallı Mahallesi, Çakallı Mahallesi, Çalbaşı Mahallesi,  Çarıklıbaşı Mahallesi, Çataltepe Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Çiçekyazı Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çivril Mahallesi, Çukurbük Mahallesi, Değirmencili Mahallesi, Demirci Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Divanbaşı Mahallesi, Doruk Mahallesi, Duman Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Kayaköy Mahallesi, Kazancı Mahallesi, Kethüda Mahallesi, Kozansıkı Mahallesi, Köseli Mahallesi, Kurşunlu Mahallesi, Kuzalan Mahallesi, Küçükçukur Mahallesi Mahmutbeyli Mahallesi Mahmutlu Mahallesi Mehmetpaşa Mahallesi Mert Mahallesi Muhsinli Mahallesi, Muratbeyli Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Saralan Mahallesi, Saraykent Mahallesi, Seyitali Mahallesi, Sıralı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Susuz Mahallesi, Şeyhli Mahallesi ,Şeyhresul Mahallesi, Tabaklı Mahallesi, Talışman Mahallesi, Tatarmuslu Mahallesi, Tekkeköy Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Toptepe Mahallesi, Üçhanlar Mahallesi, Yaşar Doğu Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Yenigün Mahallesi,  Yeralan Mahallesi ve Yukarıçirişli Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Samsun ilinin Kavak ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Kavak da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Kavak Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.