Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Salıpazarıcancel
Samsuncancel

Samsun Salıpazarı Satılık Ev

araması için 2 ilan bulundu

Salıpazarı Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Salıpazarı satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Salıpazarı Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Samsun il merkezine 54 kilometrelik bir mesafede yer alan Salıpazarı ilçesi yer yer düzlük yer yer ise engebeli arazilerden oluşmaktadır. Salıpazarı satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin güney kesimlerinde Erbaa ve Akkuş ilçeleri, kuzey kesimlerinde Çarşamba ilçesi, doğu kesimlerinde Terme ilçesi, batı kesimlerinde ise Ayvacık ilçesi yer almaktadır. İlçe ulaşım bakımından oldukça avantajlı bir konumda bulunmakta olup farklı ilçelerden ilçeye ulaşım da oldukça kolaydır. İlçe arazisinin yüzde 80’i dağlık ve engebeli arazilerden oluşmaktadır. Karadeniz iklimi etkisi altında olan ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Hemen hemen her mevsim yağışın yaşandığı ilçede ormanlık araziler oldukça fazladır. Salıpazarı satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Salıpazarı Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 22 bin 923’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,38’ini (11 bin 778) erkek, yüzde 48,62’sini (11 bin 145) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Salıpazarı satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 44 adet mahalle bulunmaktadır. Samsun Salıpazarı satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Alan Mahallesi, Alanyaykın Mahallesi, Albak Mahallesi, Avut Mahallesi, Bereket Mahallesi, Biçme Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Dikencik Mahallesi, Düzköy Mahallesi, Esatçiftliği Mahallesi, Fatsalılar Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Fidancık Mahallesi, Gökçebaşı Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, Güzelvatan Mahallesi, Kalfalı Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karadere Mahallesi, Karaman Mahallesi, Karayonca Mahallesi, Kırgıl Mahallesi, Kızılot Mahallesi, Kocalar Mahallesi, Konakören Mahallesi, Kuşcuğaz Mahallesi, Merkez Kocalar Mahallesi, Mumlu Mahallesi, Muslubey Mahallesi, Orta Mahallesi, Sarıhasan Mahallesi, Suluca Mahallesi, Tacalan Mahallesi, Tahnal Mahallesi, Tepealtı Mahallesi, Yavaşbey Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşil Mahallesi ve Yukarıkestanepınar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Samsun ilinin Salıpazarı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Salıpazarı uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.