Emlakjet

Samsun Tekkeköy Satılık Ev

araması için 17 ilan bulundu
search
Tekkeköycancel
Samsuncancel

Tekkeköy Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Tekkeköy satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tekkeköy Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Samsun iline bağlı Tekkeköy ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Tekkeköy Satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. Samsun-Ordu karayolu üzerinde yer alan ilçe Samsun ilinin en doğusunda yer almaktadır. Tekkeköy Deresi’nin, Kılı Ovası’na açıldığı yerde kurulan ilçenin topraklarının bir kısmı Çarşamba Ovası içerisinde yer almaktadır. İlçenin güney ve doğu kesimlerinde Çarşamba ilçesi, batı kesimlerinde Samsun Merkez ilçesi, kuzey kesimlerinde Karadeniz, güney kesimlerinde ise Asarcık ilçesi yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçe her mevsim yağış almaktadır. Tekkeköy satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelini tarım faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Tekkeköy Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 52 bin 528’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,19’unu (26 bin 229) erkek, yüzde 49,81’ini (26 bin 29) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Tekkeköy satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 63 adet mahalle bulunmaktadır. Samsun Tekkeköy satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: 19 Mayıs Mahallesi, 23 Nisan Mahallesi, Akbaşlar Mahallesi, Altınkaya Mahallesi, Antyeri Mahallesi, Asarağaç Mahallesi, Bakacak Mahallesi, Balcalı Mahallesi, Başköy Mahallesi, Beyoğlu Mahallesi, Büyüklü Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çay Mahallesi, Çayırçökek Mahallesi, Çayleyik Mahallesi, Çınaralan Mahallesi, Çırakman Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çimenli Mahallesi, Çinik Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Gökçe Mahallesi, Gökçedere Mahallesi, Gölceğiz Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hamzalı Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kababürük Mahallesi, Kahyalı Mahallesi, Karaoğlan Mahallesi, Karaperçin Mahallesi, Kargılı Mahallesi, Karışlar Mahallesi, Kerimbey Mahallesi, Kerpiçli Mahallesi, Kışla Mahallesi, Kibarlar Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kutlukent Mahallesi, Ovabaşı Mahallesi, Pınar Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sarıyurt Mahallesi, Selyeri Mahallesi, Seymenler Mahallesi, Sıtmasuyu Mahallesi, Şabanoğlu Mahallesi, Şabanoğluosb Mahallesi, Yağbasan Mahallesi, Yavuzlar Mahallesi, Yaylageriş Mahallesi, Yazılar Mahallesi, Yeni Büyüklü Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilalan Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yukarıçinik Mahallesi ve Zafer Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Samsun ilinin Tekkeköy ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Tekkeköy de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Eylül 2023

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

18 Eylül 2023

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

15 Eylül 2023

Tekkeköy Satılık Ev
19 Mayıs Mahallesi19 Mayıs OSB Mahallesi23 Nisan MahallesiAkbaşlar KöyüAkbaşlar MahallesiAltınkaya MahallesiAntyeri KöyüAntyeri MahallesiAsarağaç MahallesiBakacak KöyüBakacak MahallesiBalcalı KöyüBalcalı MahallesiBaşköy KöyüBaşköy MahallesiBeyoğlu MahallesiBüyüklü MahallesiCumhuriyet MahallesiÇayırçökek KöyüÇayırçökek MahallesiÇayleyik MahallesiÇay MahallesiÇınaralan KöyüÇınaralan MahallesiÇırakman MahallesiÇiftlik MahallesiÇiftlik OSB MahallesiÇimenli KöyüÇimenli MahallesiÇinik MahallesiErenköy KöyüErenköy MahallesiFındıcak KöyüFındıcak MahallesiGökçedere KöyüGökçedere MahallesiGökçe MahallesiGölceğiz MahallesiGüzelyurt KöyüGüzelyurt MahallesiHamzalı MahallesiHürriyet Mahallesiİstiklal MahallesiKababürük MahallesiKahyalı MahallesiKaraoğlan MahallesiKaraperçin KöyüKaraperçin MahallesiKargılı KöyüKargılı MahallesiKarışlar KöyüKarışlar MahallesiKerimbey MahallesiKerimbey OSB MahallesiKerpiçli KöyüKerpiçli MahallesiKışla KöyüKışla MahallesiKibarlar KöyüKibarlar MahallesiKirazlık MahallesiKöprübaşı MahallesiKurtuluş MahallesiKutlukent MahallesiOvabaşı MahallesiPınar MahallesiSanayi MahallesiSarıyurt KöyüSarıyurt MahallesiSelyeri MahallesiSeymenler KöyüSeymenler MahallesiSıtmasuyu KöyüSıtmasuyu MahallesiŞabanoğlu MahallesiŞabanoğlu OSB MahallesiYağbasan KöyüYağbasan MahallesiYavuzlar MahallesiYaylageriş KöyüYaylageriş MahallesiYazılar KöyüYazılar MahallesiYeni Büyüklü MahallesiYenidoğan KöyüYenidoğan MahallesiYeniköy KöyüYeniköy MahallesiYeşilalan KöyüYeşilalan MahallesiYeşildere KöyüYeşildere MahallesiYeşilyurt KöyüYeşilyurt MahallesiYukarıçinik KöyüYukarıçinik MahallesiZafer KöyüZafer Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.