Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Şanlıurfa Bozova Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu
search
Bozovacancel
Şanlıurfacancel

Bozova Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bozova satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Bozova Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Güneydoğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Bozova ilçesi Şanlıurfa iline bağlıdır. Bozova satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin batı kesimlerinde Halfeti, güneybatı kesimlerinde Birecik, güney kesimlerinde Suruç, güneydoğu ve doğu kesimlerinde Şanlıurfa Merkez, kuzeydoğu kesimlerinde Hilvan ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Adıyaman ilçesi yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahip olup birçok önemli yükseltiyi bünyesinde barındırmaktadır. Bu yükseltilerden başlıcaları; Kaplan ve Arat Dağları’dır. İlçe genel anlamda step bitki örtüsüne sahip olup karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. İlçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Bozova satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri yürütülen ürünlerin başında pamuk, buğday, kenevir ve meyve gelmektedir.

Bozova Satılık Konut Arayan Kişiler İçi İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 58 bin 565’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,24’ünü (29 bin 423) erkek, yüzde 49,76’sını (29 bin 142) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şanlıurfa Bozova satılık daire arayanların ilçede tercih edebileceği 86 adet mahalle bulunmaktadır. Şanlıurfa Bozova satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Avlak Mahallesi Aylan Mahallesi Bağlıca Mahallesi Baltaş Mahallesi Binekli Mahallesi Boztepe Mahallesi Budaklı Mahallesi Buğluca Mahallesi Bulancak Mahallesi Büyükhan Mahallesi Çakmaklı Mahallesi Çatak Mahallesi Deliler Mahallesi Denizbacı Mahallesi Dutluca Mahallesi Dutluk Mahallesi Eskin Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Gerdek Mahallesi Gökören Mahallesi Gölbaşı Mahallesi Gözenek Mahallesi Hacıköy Mahallesi Hacılar Mahallesi Hisarlar Mahallesi Irmakboyu Mahallesi İkizköy Mahallesi İncirli Mahallesi Kabacık Mahallesi Kaçarsaluca Mahallesi Karaca Mahallesi Karacaören Mahallesi Karakaş Mahallesi Karapınar Mahallesi Kargılı Mahallesi Kepirce Mahallesi Kesmetaş Mahallesi Kılçık Mahallesi Kılıçören Mahallesi Kındırali Mahallesi Kırağılı Mahallesi Kırmızıpınar Mahallesi Kızlar Mahallesi Killik Mahallesi Koçhisar Mahallesi Koçveran Mahallesi Konuksever Mahallesi Köseşahin Mahallesi Küpeli Mahallesi Maşuk Mahallesi Mülkören Mahallesi Ortaören Mahallesi Ortatepe Mahallesi Örgülü Mahallesi Özgören Mahallesi Pirhalil Mahallesi Sağırlı Mahallesi Seyitören Mahallesi Sığırcık Mahallesi Sızan Mahallesi Soğukkuyu Mahallesi Söğütlü Mahallesi Şanlıavşar Mahallesi Şıhlar Mahallesi Taşan Mahallesi Taşlıdere Mahallesi Tatarhüyük Mahallesi ve Tozluca Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Şanlıurfa ilinin Bozova ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Şanlıurfa Bozova satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Bozova Satılık Ev
75. Yıl MahallesiAkmağara MahallesiAltınlı MahallesiArgıncık MahallesiArıkök MahallesiArpalı MahallesiAvlak MahallesiAylan MahallesiBağlıca MahallesiBaltaş MahallesiBinekli MahallesiBiris MahallesiBoztepe MahallesiBudaklı MahallesiBuğluca MahallesiBulancak MahallesiBüyükhan MahallesiÇakmaklı MahallesiÇatak MahallesiDeliler MahallesiDenizbacı MahallesiDutluca MahallesiDutluk MahallesiEskin MahallesiFevzi Çakmak MahallesiGerdek MahallesiGökören MahallesiGölbaşı MahallesiGöynik MahallesiGözenek MahallesiHacıköy MahallesiHacılar MahallesiHisarlar Mahallesiİkizköy Mahallesiİncirli MahallesiKabacık MahallesiKaraca MahallesiKaracaören MahallesiKarakaş MahallesiKarapınar MahallesiKargılı MahallesiKepirce MahallesiKesmetaş MahallesiKevik MahallesiKılçık MahallesiKılıçören MahallesiKındırali MahallesiKırağılı MahallesiKırmızıpınar MahallesiKızlar MahallesiKillik MahallesiKoçhisar MahallesiKoçveran MahallesiKonuksever MahallesiKöseşahin MahallesiKüpeli MahallesiMaşuk MahallesiMülkören MahallesiNarsait MahallesiNorçin MahallesiOrtaören MahallesiOrtatepe MahallesiÖrgülü MahallesiÖzgören MahallesiPirhalil MahallesiSağırlı MahallesiSaluc MahallesiSeyitören MahallesiSığırcık MahallesiSızan MahallesiSoğukkuyu MahallesiSöğütlü MahallesiŞanlıavşar MahallesiŞıhlar MahallesiTaşan MahallesiTatarhüyük MahallesiTozluca MahallesiTunalı MahallesiTürkmenören MahallesiUzunburç MahallesiÜçdirek MahallesiÜrünlü MahallesiYalıntaş MahallesiYaslıca MahallesiYavuz Selim MahallesiYaylak MahallesiYeşil Ova MahallesiZivanlı Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.