/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Suruçcancel

Şanlıurfa Suruç Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu

Suruç Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Suruç satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Suruç Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgileri

Şanlıurfa iline bağlı Suruç ilçesi Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Orta Fırat Bölümü’nde yer almaktadır. Suruç satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Şanlıurfa il merkezine 46 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Şanlıurfa ilinin güneybatısında yer alan ilçe Gaziantep-Şanlıurfa yoluna ise 6 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Suruç satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yoğun bir araştırma yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında buğday, arpa, pamuk, mısır ve mercimek başta olmak üzere birçok ürün yetiştirilmektedir. İlçede bu ürünler dışında da az miktarda Antep fıstığı, zeytin, susam, nohut ve erik yetiştiriciliği yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. 

Suruç Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 104 bin 302’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,84’ünü (53 bin 23) erkek, yüzde 49,16’sını (51 bin 279) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Suruç satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 93 adet mahalle bulunmaktadır. Şanlıurfa Suruç satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Aybastı Mahallesi, Aydın Mahallesi, Ayhan Mahallesi, Balaban Mahallesi, Bellik Mahallesi, Bilge Mahallesi, Binatlı Mahallesi, Boztepe Mahallesi, Bozyokuş Mahallesi, Büyükağacı Mahallesi, Büyüksergen Mahallesi, Büyükziyaret Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çanakçı Mahallesi, Çaykara Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Çomak Mahallesi, Dikili Mahallesi, Dinlence Mahallesi, Hüyükyanı Mahallesi, İzci Mahallesi, Kalkanlı Mahallesi, Kapucu Mahallesi, Kara Mahallesi, Karaca Mahallesi, Karadut Mahallesi, Karahüyük Mahallesi, Karakuyu Mahallesi, Karataş Mahallesi, Keberli Mahallesi, Kesmecik Mahallesi, Kırmıt Mahallesi, Kızılhüyük Mahallesi, Köseler Mahallesi, Köseveli Mahallesi, Kurutepe Mahallesi, Küçükköprü Mahallesi, Küçükova Mahallesi, Küçüksergen Mahallesi, Küçükziyaret Mahallesi, Mertismail Mahallesi, Mollahamza Mahallesi, Mürşitpınar Mahallesi, Orta Bostancı Mahallesi, Oymaklı Mahallesi, Ölçektepe Mahallesi, Özgören Mahallesi, Özlüce Mahallesi, Sarayaltı Mahallesi, Saygın Mahallesi, Taşlıkuyu Mahallesi, Tavşanköy Mahallesi, Tokçalı Mahallesi, Topçular Mahallesi, Uludüz Mahallesi, Uysallı Mahallesi, Üçpınar Mahallesi, Ürkütlü Mahallesi, Üveçli Mahallesi, Yağışlı Mahallesi, Yalınca Mahallesi, Yalpı Mahallesi, Yanaloba Mahallesi, Yatırtepe Mahallesi, Yaylatepe Mahallesi, Yazıköy Mahallesi, Yeğen Mahallesi, Yenişehir Mahallesi ve Yıldırım Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Şanlıurfa ilinin Suruç ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Şanlıurfa Suruç da ev satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

11 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Suruç Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.