Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Eruhcancel
Siirtcancel

Siirt Eruh Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Eruh Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Eruh satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eruh Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Siirt ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Eruh ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Eruh satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Siirt ve Şırnak illerini birbirine bağlayan karayolun ortasında yer almaktadır. İlçenin doğu kesimlerinde Şırnak ili, batı kesimlerinde Siirt ili, güney kesimlerinde Güçlükonak ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Pervari ilçesi yer almaktadır. Siirt il merkezine 53 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 1.215 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 1.125 metre olan ilçe karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Eruh satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçede yazların sıcak ve kurak, kışların ise soğuk ve kar yağışlı olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar.

Eruh Satılık Konut Arayışında Olan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 513’tür. İlçe nüfusunun yüzde 55,33’ünü (11 bin 350) erkek, yüzde 44,67’sini (9 bin 163) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Eruh satılık daire arayışında olan kişilerin konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle ve 54 adet köy bulunmaktadır. Siirt Eruh satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Dih Mahallesi, Fatih Mahallesi, Sarıgül Mahallesi, Akdiken Köyü, Akmeşe Köyü, Bağgöze Köyü, Ballıkavak Köyü, Bayırdüzü Köyü, Bayramlı Köyü, Bilgili Köyü, Bilgili Köyü, Bingöl Köyü, Bozatlı Köyü, Bozkuş Köyü, Bölüklü Köyü, Budamış Köyü, Cintepe Köyü, Çetinol Köyü, Çırpılı Köyü, Çimencik Köyü, Çizmeli Köyü, Dadaklı Köyü, Dağdöüşü Köyü, Dalkorur Köyü, Demiremek Köyü, Dikboğaz Köyü, Dönerdöver Köyü, Ekinyolu Köyü, Erenkaya Köyü, Gedikaşar Köyü, Gelenkardeş Köyü, Gölgelikonak Köyü, Gönülaldı Köyü, Görendoruk Köyü, Gülburnu Köyü, Karadayılar Köyü, Kaşıkyayla Köyü, Kavakgölü Köyü, Kekliktepe Köyü, Kılıçkaya Köyü, Kuşdalı Köyü, Okçular Köyü, Ortaklı Köyü, Oymakılıç Köyü, Özlüpelit Köyü, Payamlı Köyü, Salkımbağlar Köyü, Savaş Köyü, Ufaca Köyü, Üzümlük Köyü, Yanıkses Köyü, Yanılmaz Köyü, Yediyaprak Köyü, Yalkesen Köyü, Yerliçoban Köyü, Yeşilören Köyü ve Yokuşlu Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Siirt iline bağlı Eruh ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Siirt Eruh da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.