Emlakjet

Siirt Eruh Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Eruhcancel
Siirtcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Eruh Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Eruh satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eruh Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Siirt ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Eruh ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Eruh satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Siirt ve Şırnak illerini birbirine bağlayan karayolun ortasında yer almaktadır. İlçenin doğu kesimlerinde Şırnak ili, batı kesimlerinde Siirt ili, güney kesimlerinde Güçlükonak ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Pervari ilçesi yer almaktadır. Siirt il merkezine 53 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 1.215 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 1.125 metre olan ilçe karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Eruh satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçede yazların sıcak ve kurak, kışların ise soğuk ve kar yağışlı olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar.

Eruh Satılık Konut Arayışında Olan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 513’tür. İlçe nüfusunun yüzde 55,33’ünü (11 bin 350) erkek, yüzde 44,67’sini (9 bin 163) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Eruh satılık daire arayışında olan kişilerin konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle ve 54 adet köy bulunmaktadır. Siirt Eruh satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Dih Mahallesi, Fatih Mahallesi, Sarıgül Mahallesi, Akdiken Köyü, Akmeşe Köyü, Bağgöze Köyü, Ballıkavak Köyü, Bayırdüzü Köyü, Bayramlı Köyü, Bilgili Köyü, Bilgili Köyü, Bingöl Köyü, Bozatlı Köyü, Bozkuş Köyü, Bölüklü Köyü, Budamış Köyü, Cintepe Köyü, Çetinol Köyü, Çırpılı Köyü, Çimencik Köyü, Çizmeli Köyü, Dadaklı Köyü, Dağdöüşü Köyü, Dalkorur Köyü, Demiremek Köyü, Dikboğaz Köyü, Dönerdöver Köyü, Ekinyolu Köyü, Erenkaya Köyü, Gedikaşar Köyü, Gelenkardeş Köyü, Gölgelikonak Köyü, Gönülaldı Köyü, Görendoruk Köyü, Gülburnu Köyü, Karadayılar Köyü, Kaşıkyayla Köyü, Kavakgölü Köyü, Kekliktepe Köyü, Kılıçkaya Köyü, Kuşdalı Köyü, Okçular Köyü, Ortaklı Köyü, Oymakılıç Köyü, Özlüpelit Köyü, Payamlı Köyü, Salkımbağlar Köyü, Savaş Köyü, Ufaca Köyü, Üzümlük Köyü, Yanıkses Köyü, Yanılmaz Köyü, Yediyaprak Köyü, Yalkesen Köyü, Yerliçoban Köyü, Yeşilören Köyü ve Yokuşlu Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Siirt iline bağlı Eruh ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Siirt Eruh da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Eruh Satılık Ev
Akdiken KöyüAkmeşe KöyüBağgöze KöyüBallıkavak KöyüBayıryüzü KöyüBayramlı KöyüBilgili KöyüBilgili Köyü (Çayırlı Mahallesi)Bilgili Köyü (Demirciler Mahallesi)Bingöl KöyüBozatlı KöyüBozkuş KöyüBölüklü KöyüBudamış KöyüCintepe KöyüÇeltiksuyu KöyüÇetinkol KöyüÇırpılı KöyüÇırpılı Köyü (Kohan Mahallesi)Çimencik KöyüÇizmeli KöyüDadaklı KöyüDağdöşü KöyüDağdüşü (Serhatta) KöyüDalkorur KöyüDemiremek KöyüDih MahallesiDikboğaz KöyüDönerdöver KöyüEkinyolu Köyü (Merkez Mahallesi)Ekinyolu Köyü (Sevindik Mahallesi)Erenkaya KöyüFatih MahallesiGedikaşar KöyüGelenkardeş KöyüGölgelikonak KöyüGönülaldı KöyüGönülaldı Köyü (Aydoğmuş Mahallesi)Görendoruk KöyüGülburnu KöyüKaradayılar KöyüKaşıkyayla KöyüKavakgölü KöyüKekliktepe KöyüKekliktepe Köyü (Direkli Mahallesi)Kekliktepe Köyü (Duaf Mahallesi)Kekliktepe Köyü (Duygulu Mahallesi)Kılıçkaya KöyüKılıçkaya Köyü (Milan Mahallesi)Kuşdalı KöyüKuşdalı Köyü (Tatlıpınar Mahallesi)Narlıdere KöyüOkçular KöyüOrtaklı Köyü (Ulaşlar Mahallesi)Oymakılıç KöyüÖzlüpelit KöyüPayamlı KöyüPayamlı Köyü (Şetrük Mahallesi)Salkımbağlar KöyüSarıgül MahallesiSavaşköy KöyüSavaş KöyüTünekpınar KöyüUfaca KöyüÜzümlük KöyüYanıkses KöyüYanılmaz KöyüYediyaprak KöyüYelkesen KöyüYelkesen Köyü (Ilıca Mahallesi)Yelkesen Köyü (Karabıyık Mahallesi)Yerliçoban KöyüYeşilören KöyüYokuşlu Köyü
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.