Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şirvancancel
Siirtcancel

Siirt Şirvan Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Şirvan Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Şirvan satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Şirvan Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Şirvan ilçesi Siirt il merkezine 26 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Şirvan satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 1.34 kilometrekare olup dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçenin doğusunda Pervari ilçesi, kuzeyinde Bitlis ili, batısında Baykan ilçesi, güneyinde ise Siirt il merkezi yer almaktadır. İlçe dağlık araziler bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan önemli dağlardan başlıcaları;

  • Hasteri Dağı, 
  • Bardak Dağı, 
  • Siser Tepesi,
  • Bacavan Dağı ve
  • Kaş Dağı yer almaktadır.

İlçe karasal iklim etkisi altındadır bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Şirvan satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır.

Şirvan Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 22 bin 580’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,20’sini (11 bin 561) erkek, yüzde 48,80’ini (11 bin 19) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şirvan satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle ve 57 adet köy bulunmaktadır. Siirt Şirvan satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Bağcılar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Kırtepe Mahallesi, Küfre Mahallesi, Sit Mahallesi, Adıgüzel Köyü, Akçayar Köyü, Akgeçit Köyü, Akyokuş Köyü, Bayındır Köyü, Belençay Köyü, Boylu Köyü, Cevizlik Köyü, Çeltikyolu Köyü, Çınarlı Köyü, Daltepe Köyü, Damlı Köyü, Demirkapı Köyü, Derinçay Köyü, Dişlinar Köyü, Doğruca Köyü, Durankaya Köyü, Elmadalı Köyü, Gözlüce Köyü, Gümüş Köyü, Hürmüz Köyü, İkizler Köyü, İnceyaka Köyü, Kalkancık Köyü, Kapılı Köyü, Karaca Köyü, Kasımlı Köyü, Kayahisar Köyü, Kesmetaş Köyü, Kirazlı Köyü, Kömürlü Köyü, Madenköy Köyü, Meşecik Köyü, Nallıkaya Köyü, Ormanbağı Köyü, Ormanlı Köyü, Otluk Köyü, Oya Köyü, Özpınar Köyü, Pirinçli Köyü, Sarıdana Köyü, Sırçalı Köyü, Soğanlı Köyü, Soğuksu Köyü, Suludere Köyü, Suluyazı Köyü, Taşlı Köyü, Taşyaka Köyü, Tatlıpayam Köyü, Yağcılar Köyü, Yalkaya Köyü, Yamaçlı Köyü, Yarımtepe Köyü, Yaylacı Köyü, Yayladağ Köyü, Yedikapı Köyü ve Yolbaşı Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Siirt iline bağlı Şirvan ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Siirt Şirvan uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

Şirvan Satılık Ev
Adıgüzel KöyüAkçayar KöyüAkgeçit KöyüAkyokuş KöyüBağcılar MahallesiBayındır KöyüBelençay KöyüBelençay Köyü (Derecik Mahallesi)Belençay Köyü (İnecik Mahallesi)Boylu KöyüBoylu Köyü (Ayranlı Mahallesi)Boylu Köyü (Hörgüç Mahallesi)Boylu Köyü (Karayel Mahallesi)Boylu Köyü (Kumlu Mahallesi)Cevizlik KöyüCevizlik Köyü (Evsel Mahallesi)Cevizlik Köyü (Hatti Mahallesi)Cevizlik Köyü (Merkez Mahallesi)Çeltikyolu KöyüÇınarlı KöyüDaltepe KöyüDamlı KöyüDemirkapı KöyüDerinçay KöyüDerinçay Köyü (Dilecik Mahallesi)Dişlinar KöyüDoğruca KöyüDurankaya Köyü (Merkez Mahallesi)Durankaya Köyü (Sevincik Mahallesi)Durankaya Köyü (Sevindik Mahallesi)Elmadalı KöyüFatih MahallesiGözlüce KöyüGümüş KöyüHürmüz Köyüİkizler Köyüİkizler Köyü (Nergizli Mahallesi)İncekaya KöyüKalkancık KöyüKapılı KöyüKaraca KöyüKasımlı KöyüKayahisar KöyüKayahisar Köyü (Kayalı Mahallesi)Kesmetaş KöyüKesmetaş Köyü (Ayn Kebir Mahallesi)Kesmetaş Köyü (Bindal Mahallesi)Kesmetaş Köyü (Bistan Mahallesi)Kırtepe MahallesiKirazlı KöyüKömürlü KöyüKömürlü Köyü (Yelken Mahallesi)Küfre MahallesiMadenköy KöyüMeşecik KöyüNallıkaya KöyüNallıkaya Köyü (Atmaca Mahallesi)Nallıkaya Köyü (Turgutlu Mahallesi)Nallıkaya Köyü (Tüylüce Mahallesi)Ormanbağı KöyüOrmanlı KöyüOtluk KöyüOya KöyüÖzpınar KöyüPirinçli KöyüPirinçli Köyü (Merkez Mahallesi)Pirinçli Köyü (Serinpınar Mahallesi)Sarıdana KöyüSırçalı KöyüSit MahallesiSoğanlı KöyüSoğuksu KöyüSuludere KöyüSuluyazı KöyüTaşlı Köyü (Merkez Mahallesi)Taşlı Köyü (Ördekli Mahallesi)Taşlı Köyü (Söbetaş Mahallesi)Taşlı Köyü (Yatağan Mahallesi)Taşyaka KöyüTatlıpayam KöyüYağcılar KöyüYağcılar Köyü (Asmalıdere Mahallesi)Yalkaya KöyüYamaçlı KöyüYarımtepe KöyüYaylacı KöyüYayladağ KöyüYedikapı KöyüYedikapı Köyü (Başçavuş Mahallesi)Yolbaşı Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.