Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sinop Boyabat Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Boyabatcancel
Sinopcancel

Boyabat Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlarımıza yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Boyabat satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Boyabat Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Boyabat ilçesi ılıman bir Karadeniz iklimine sahiptir. İlçede yazlar ılık geçerken kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. Boyabat satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Bu nedenle ilçede tarım yapılabilecek olan arazilerin sayısı oldukça azdır. İlçe ekonomisinin temeli ise sanayi, tarım, ormancılık ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında buğday, arpa, çeltik, fasulye, şeker pancarı yetiştirilmektedir. Boyabat satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede ekonomi faaliyetleri kapsamında yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiği bilgisine ulaşmaktadır.

Boyabat Satılık Konut Arayan Vatandaşalar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 44 bin 608’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,52’sini (22 bin 91) erkek, yüzde 50,48’ini (22 bin 517) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Boyabat satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle ve 107 adet köy bulunmaktadır. Sinop Boyabat satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Camiikebir Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Kumluk Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Zincirlikuyu Mahallesi, Akçakese Köyü, Akyürük Köyü, Alibeyli Köyü, Ardıç Köyü, Arıoğlu Köyü, Aşağıseyricek Köyü, Aşıklı Köyü, Aydoğan Köyü, Bağlıca Köyü, Bayamca Köyü, Bektaş Köyü, Bengübelen Köyü, Benişli Köyü, Binerli Köyü, Boyalı Köyü, Bölüklü Köyü, Bürüm Köyü, Büyükkaraağaç Köyü, Cemalettin Köyü, Curkuşlar Köyü, Çaltu Köyü, Çarşak Köyü, Çatpınar Köyü, Çattepe Köyü, Çaybaşı Köyü, Çeşnigir Köyü, Çorak Köyü, Çukurhan Köyü, Çulhalı Köyü, Dağtabaklı Köyü, Darıözü Köyü, Daylı Köyü, Dereçatı Köyü, Dodurga Köyü, Doğrul Köyü, Doğuca Köyü, Düzkaraağaç Köyü, Edil Köyü, Eğlence Köyü, Ekinören Köyü, Emiroğlu Köyü, Engilekin Köyü, Erkeç Köyü, Esengazili Köyü, Esentepe Köyü, Gazideresi Köyü, Gazitabaklı Köyü, Gökçeağaçsakızı Köyü, Gökçukur Köyü, Göve Köyü, Günpınar Köyü, Hacıahmetli Köyü, Hamzalı Köyü, Ilıcaköy Köyü, Ilıcaköy Köyü, İmamlı Köyü, İsaoğlu Köyü, Kadınlı Köyü, Karacaören Köyü, Karamusalı Köyü, Kartaloğlu Köyü, Kavacık Köyü, Kavak Köyü, Kayaboğazı Köyü, Keseköy Köyü, Kılıçlı Köyü, Killik Köyü, Koçak Köyü, Kozanlı Köyü ve Kovaçayır Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Sinop ilinin Boyabat ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Boyabat uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Krizi Nasıl Çözülür?

Konut Krizi Nasıl Çözülür?

8 Aralık 2022

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

TOKİ 'İlk Evim, İlk İş Yerim' projesi...

8 Aralık 2022

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

Türkiye'de 11 Ayda 3 Milyona Yakın Ga...

8 Aralık 2022

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

Emlakjet, gayrimenkul alıcı ve satıcı...

7 Aralık 2022

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

Boyabat Satılık Yalı (Komple)
Akçakese KöyüAkyürük KöyüAlibeyli KöyüArdıç KöyüArıoğlu KöyüAşağıseyricek KöyüAşıklı KöyüAydoğan KöyüBağlıca KöyüBayamca KöyüBektaş KöyüBengübelen KöyüBenişli KöyüBinerli KöyüBoyalı KöyüBölüklü KöyüBürüm KöyüBüyükkaraağaç KöyüCamikebir MahallesiCemalettinköy KöyüCurkuşlar KöyüÇaltu KöyüÇamlıca MahallesiÇarşak KöyüÇatpınar KöyüÇattepe KöyüÇaybaşı KöyüÇeşnigir KöyüÇorak KöyüÇukurhan KöyüÇulhalı KöyüDağtabaklı KöyüDarıözü KöyüDaylı KöyüDereçatı KöyüDodurga KöyüDoğrul KöyüDoğuca KöyüDüzkaraağaç KöyüEdil KöyüEğlence KöyüEkinören KöyüEmiroğlu KöyüEngilekin KöyüErkeç KöyüEsengazili KöyüEsentepe KöyüEsentepe MahallesiGazideresi KöyüGazideretabaklı KöyüGökçeağaçsakızı KöyüGökçukur KöyüGökdere MahallesiGöve KöyüGünpınar KöyüHacıahmetli KöyüHamzalı KöyüIlıcaköy Köyüİmamlı Köyüİsaoğlu KöyüKadınlı KöyüKaracaören KöyüKaramusalı KöyüKartaloğlu KöyüKavacık KöyüKavak KöyüKayaboğazı KöyüKeseköy KöyüKılıçlı KöyüKillik KöyüKoçak KöyüKovaçayır KöyüKozanlı KöyüKozkule KöyüKöprücek KöyüKumluk MahallesiKurtlu KöyüKurusaray KöyüKuyucakpınar KöyüKuzveren KöyüMahmutlu KöyüMarufalınca KöyüMaruf KöyüMuratlı KöyüOğlakçılar KöyüOkçumehmetli KöyüOsmanköy KöyüÖmerköy KöyüÖren KöyüPaşalıoğlu KöyüPehlivanlar KöyüPirefendideresi KöyüSalar KöyüSarıağaççayı KöyüSarıyer KöyüSefa MahallesiŞıhlar KöyüŞıhlı KöyüTaşhanlı KöyüTekke KöyüTırnalı KöyüUzunçay KöyüYabanlı KöyüYaylacık KöyüYazıköy KöyüYenicamili KöyüYenikayalı KöyüYeniköy KöyüYeni MahallesiYenimehmetli KöyüYeşilçam KöyüYeşilköy KöyüYeşilyurt KöyüYıldız MahallesiYukarıseyricek KöyüZincirlikuyu Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.