/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Boyabatcancel

Sinop Boyabat Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Boyabat Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlarımıza yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Boyabat satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Boyabat Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Boyabat ilçesi ılıman bir Karadeniz iklimine sahiptir. İlçede yazlar ılık geçerken kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. Boyabat satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe bulunduğu konum itibari ile dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. Bu nedenle ilçede tarım yapılabilecek olan arazilerin sayısı oldukça azdır. İlçe ekonomisinin temeli ise sanayi, tarım, ormancılık ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında buğday, arpa, çeltik, fasulye, şeker pancarı yetiştirilmektedir. Boyabat satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede ekonomi faaliyetleri kapsamında yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiği bilgisine ulaşmaktadır.

Boyabat Satılık Konut Arayan Vatandaşalar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 44 bin 608’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,52’sini (22 bin 91) erkek, yüzde 50,48’ini (22 bin 517) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Boyabat satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle ve 107 adet köy bulunmaktadır. Sinop Boyabat satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Camiikebir Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Kumluk Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yıldız Mahallesi, Zincirlikuyu Mahallesi, Akçakese Köyü, Akyürük Köyü, Alibeyli Köyü, Ardıç Köyü, Arıoğlu Köyü, Aşağıseyricek Köyü, Aşıklı Köyü, Aydoğan Köyü, Bağlıca Köyü, Bayamca Köyü, Bektaş Köyü, Bengübelen Köyü, Benişli Köyü, Binerli Köyü, Boyalı Köyü, Bölüklü Köyü, Bürüm Köyü, Büyükkaraağaç Köyü, Cemalettin Köyü, Curkuşlar Köyü, Çaltu Köyü, Çarşak Köyü, Çatpınar Köyü, Çattepe Köyü, Çaybaşı Köyü, Çeşnigir Köyü, Çorak Köyü, Çukurhan Köyü, Çulhalı Köyü, Dağtabaklı Köyü, Darıözü Köyü, Daylı Köyü, Dereçatı Köyü, Dodurga Köyü, Doğrul Köyü, Doğuca Köyü, Düzkaraağaç Köyü, Edil Köyü, Eğlence Köyü, Ekinören Köyü, Emiroğlu Köyü, Engilekin Köyü, Erkeç Köyü, Esengazili Köyü, Esentepe Köyü, Gazideresi Köyü, Gazitabaklı Köyü, Gökçeağaçsakızı Köyü, Gökçukur Köyü, Göve Köyü, Günpınar Köyü, Hacıahmetli Köyü, Hamzalı Köyü, Ilıcaköy Köyü, Ilıcaköy Köyü, İmamlı Köyü, İsaoğlu Köyü, Kadınlı Köyü, Karacaören Köyü, Karamusalı Köyü, Kartaloğlu Köyü, Kavacık Köyü, Kavak Köyü, Kayaboğazı Köyü, Keseköy Köyü, Kılıçlı Köyü, Killik Köyü, Koçak Köyü, Kozanlı Köyü ve Kovaçayır Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Sinop ilinin Boyabat ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Boyabat uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Boyabat Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.