/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Erfelekcancel

Sinop Erfelek Satılık Ev

araması için 5 ilan bulundu

Erfelek Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Erfelek satılık konut arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Erfelek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Erfelek, Sinop il merkezinin batı kesimlerinde yer almaktadır. Erfelek satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe, Sinop Merkez ilçesi, Ayancık ilçesi ve Boyabat ilçesi ile komşudur. İlçe sınırları içerisinde oldukça önemli olan Sinop Ovası’nın bir kısmını barındırmaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede tarım faaliyetinin yürütüldüğü arazi sayısı oldukça azdır. Ancak mevcut arazilerde yapılan modern tarım çalışmaları ilçede yapılan tarım faaliyetlerinden en yüksek verimin alınmasına sebep olmaktadır. Erfelek satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve sanayi faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında endüstri bitkileri yetiştirilmektedir. Bu ürünlerden en önemlileri tütün ve şeker pancarıdır. İlçenin kirazı da oldukça ünlüdür. İlçede sanayi faaliyetleri kapsamında ise parke fabrikası, kereste fabrikası, süt işletme fabrikası ve meyve işleme fabrikası bulunmaktadır.

Erfelek Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 49’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,31’ini (6 bin 62) erkek, yüzde 49,69’unu (5 bin 987) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Erfelek satılık daire tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle ve 46 adet köy bulunmaktadır. Sinop Erfelek satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Kınık Mahallesi, Merkez Mahallesi, Salavat Mahallesi, Abdurrahmanpaşa Köyü, Ahmetmuhipdıranas Köyü, Akcaçam Köyü, Avlaağa Sökü Köyü, Aydınlar Köyü, Balıfakı Köyü, Başaran Köyü, Çayırköy Köyü, Dağyeri Köyü, Değirmenci Köyü, Dereköy Köyü, Emirhalil Köyü, Gökçebel Köyü, Gümüşsuyu Köyü, Güven Köyü, Hacılar Köyü, Hamidiye Köyü, Hasandere Köyü, Himmetoğlu Köyü, Horzum Köyü, Hürremşah Köyü, İncirpınarı Köyü, İnesökü Köyü, Kaldırayak Köyü, Karacaköy Köyü, Kazmasökü Köyü, Kızılcaelma Köyü, Kızılcaot Köyü, Kirazlık Köyü, Kurcalı Köyü, Mescitdüzü Köyü, Meydan Köyü, Ormantepe Köyü, Salı Köyü, Sarıboğa Köyü, Selbeyi Köyü, Soğucalı Köyü, Sorgun Köyü, Şerefiye Köyü, Tatlıca Köyü, Tekke Köyü, Tombul Köyü, Veysel Köyü, Yeniçam Köyü ve Yeniköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sinop ilinin Erfelek ilçesinden yana kullanmayı düşünen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Erfelek de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

13 Temmuz 2020

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Erfelek Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.