Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Erfelekcancel
Sinopcancel

Sinop Erfelek Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Erfelek Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Erfelek satılık konut arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Erfelek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Erfelek, Sinop il merkezinin batı kesimlerinde yer almaktadır. Erfelek satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe, Sinop Merkez ilçesi, Ayancık ilçesi ve Boyabat ilçesi ile komşudur. İlçe sınırları içerisinde oldukça önemli olan Sinop Ovası’nın bir kısmını barındırmaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede tarım faaliyetinin yürütüldüğü arazi sayısı oldukça azdır. Ancak mevcut arazilerde yapılan modern tarım çalışmaları ilçede yapılan tarım faaliyetlerinden en yüksek verimin alınmasına sebep olmaktadır. Erfelek satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve sanayi faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında endüstri bitkileri yetiştirilmektedir. Bu ürünlerden en önemlileri tütün ve şeker pancarıdır. İlçenin kirazı da oldukça ünlüdür. İlçede sanayi faaliyetleri kapsamında ise parke fabrikası, kereste fabrikası, süt işletme fabrikası ve meyve işleme fabrikası bulunmaktadır.

Erfelek Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 49’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,31’ini (6 bin 62) erkek, yüzde 49,69’unu (5 bin 987) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Erfelek satılık daire tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle ve 46 adet köy bulunmaktadır. Sinop Erfelek satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Kınık Mahallesi, Merkez Mahallesi, Salavat Mahallesi, Abdurrahmanpaşa Köyü, Ahmetmuhipdıranas Köyü, Akcaçam Köyü, Avlaağa Sökü Köyü, Aydınlar Köyü, Balıfakı Köyü, Başaran Köyü, Çayırköy Köyü, Dağyeri Köyü, Değirmenci Köyü, Dereköy Köyü, Emirhalil Köyü, Gökçebel Köyü, Gümüşsuyu Köyü, Güven Köyü, Hacılar Köyü, Hamidiye Köyü, Hasandere Köyü, Himmetoğlu Köyü, Horzum Köyü, Hürremşah Köyü, İncirpınarı Köyü, İnesökü Köyü, Kaldırayak Köyü, Karacaköy Köyü, Kazmasökü Köyü, Kızılcaelma Köyü, Kızılcaot Köyü, Kirazlık Köyü, Kurcalı Köyü, Mescitdüzü Köyü, Meydan Köyü, Ormantepe Köyü, Salı Köyü, Sarıboğa Köyü, Selbeyi Köyü, Soğucalı Köyü, Sorgun Köyü, Şerefiye Köyü, Tatlıca Köyü, Tekke Köyü, Tombul Köyü, Veysel Köyü, Yeniçam Köyü ve Yeniköy Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Sinop ilinin Erfelek ilçesinden yana kullanmayı düşünen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Erfelek de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.