/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saraydüzücancel

Sinop Saraydüzü Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Saraydüzü Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saraydüzü satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar boyu araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Saraydüzü Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sinop iline bağlı Saraydüzü ilçesi Sinop il merkezine 110 kilometre, Boyabat ilçesine ise 110 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Saraydüzü satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin güney kesimlerinde Çorum iline bağlı olan Osmancık ilçesi, güneydoğu kesimlerinde Samsun iline bağlı olan Vezirköprü ilçesi, güneybatı kesimlerinde Çorum iline bağlı Kargı ilçesi, kuzey kesimlerinde Sinop iline bağlı Boyabat ilçesi, kuzeydoğu kesimlerinde ise Sinop iline bağlı olan Durağan ilçesi yer almaktadır. Yüzölçümü bakımından incelendiğinde Sinop ilinin en küçük ilçesi olarak öne çıkan ilçe Sinop ilinin güney kesimlerinde yer almaktadır. Kızılırmak Havzası içerisinde yer alan ilçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Ancak yer yer görülen ovalık arazilerin de tarım faaliyetlerine oldukça uygun olduğu bilgisine ulaşılmaktadır. Saraydüzü satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Saraydüzü Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 77’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,94’ünü (3 bin 452) erkek, yüzde 49,6’sını (3 bin 325) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Saraydüzü satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 1 adet mahalle ve 30 adet köy bulunmaktadır. Sinop Saraydüzü satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalle ve köyler: Merkez Mahallesi, Akbelen Köyü, Arım Köyü, Asarcıkcamili Köyü, Asarcıkhacıköy Köyü, Asarcık Kayalı Köyü, Asarcıkkazaklı Köyü, Aşağıakpınar Köyü, Avluca Köyü, Bahçeköy Köyü, Bahşaşlı Köyü, Başekin Köyü, Cumayakalı Köyü, Cumaköy Köyü, Cumatabaklı Köyü, Çalpınar Köyü, Çampaşalı Köyü, Çorman Köyü, Göynükören Köyü, Hacıçay Köyü, Hanoğlu Köyü, Karaçay Göleti Köyü, Korucuk Köyü, Tepeköy Köyü, Uluköy Köyü, Yalmansaray Köyü, Yaylacılı Köyü, Yenice Köyü, Yukarıakpınar Köyü, Yukarıarım Köyü ve Zaimköy Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Sinop ilinin Saraydüzü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sinop Saraydüzü uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Saraydüzü Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.