/static/img/logo.svg
search
Çorlucancel

Çorlu Satılık Konut

araması için 1.676 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çorlu Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çorlu satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Çorlu Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ iline bağlı en büyük ilçelerden biri olan Çorlu ilçesi Tekirdağ il merkezine 38 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Çorlu satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe hafif engebeli arazilerden oluşmakta olup ilçe merkezi Ergene Havzası içerisinde yer almaktadır. İlçe Türkiye’nin en gelişmiş ilçeleri arasında yer almaktadır. Denizden yüksekliği 193 metre olan ilçenin toplam yüzölçümü 531 kilometrekaredir. İlçenin kuzey kesimlerinde Tekirdağ iline bağlı Ergene ve Çerkezköy ilçeleri, doğu kesimlerinde İstanbul iline bağlı Silivri ilçesi, batı kesimlerinde Süleymanpaşa ve Muratlı ilçeleri, güney kesimlerinde ise Marmaraereğlisi ve Marmara Denizi yer almaktadır. İlçe bulunduğu konum itibari ile oldukça stratejik bir konum üzerinde yer almaktadır. Su kaynakları bakımından da oldukça zengin olan ilçede akarsuların rejimi düzensizdir. İlçede Trakya geçiş iklimi hissedilmektedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Çorlu satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetlerinin yürütüldüğü bilgisine ulaşılmaktadır.

Çorlu Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 262 bin 862’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,99’unu (134 bin 44) erkek, yüzde 49,1’ini (128 bin 818) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çorlu satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 26 adet mahalle bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu satılık konut arayan kişilerin konut tercihinde bulunabileceği mahalleler: Alipaşa Mahallesi, Cemaliye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Deregündüzlü Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Hatip Mahallesi, Havuzlar Mahallesi, Hıdırağa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kazımiye Mahallesi, Kemalettin Mahallesi, Maksutlu Mahallesi, Muhittin Mahallesi, Nusratiye Mahallesi, Önerler Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Rumeli Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Seymen Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Şahpaz Mahallesi, Şeyhsinan Mahallesi, Türkgücü Mahallesi Yenice Mahallesi ve Zafer Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Çorlu da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Şehir Planlamasında Yeni Dönem

Şehir Planlamasında Yeni Dönem

5 Aralık 2019

Konut Kredisi Çekerken Nelere Dikkat ...

Konut Kredisi Çekerken Nelere Dikkat ...

4 Aralık 2019

Konut Sektöründe Yeni Dönem Başladı

Konut Sektöründe Yeni Dönem Başladı

3 Aralık 2019

Miras Vergisi Ödemeleri Bugün Sona Er...

Miras Vergisi Ödemeleri Bugün Sona Er...

2 Aralık 2019

Konutta 2020 Programı Açıklandı

Konutta 2020 Programı Açıklandı

29 Kasım 2019

Çorlu Satılık Konut
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.