Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hayrabolucancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Hayrabolu Satılık Ev

araması için 6 ilan bulundu

Hayrabolu Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hayrabolu satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinize hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Hayrabolu Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ il merkezine 52 kilometrelik bir mesafede yer alan Hayrabolu ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Hayrabolu satılık konut arayan kişiler ilçe ekonomisi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. Ulaşım imkanları bakımından da oldukça gelişmiş olan ilçe E-5 karayoluna 26 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 1014 kilometrekaredir. Ovalık ve hafif engebeli arazilerden oluşan ilçenin büyük bir kısmını ovalık araziler oluşturmaktadır. İlçenin en yüksek noktası Karahöyük Tepesi’dir. Akarsu kaynakları bakımından da zengin olan ilçede yer alan Hayrabolu Deresi ilçe için oldukça önemlidir. İlçede sulama amaçlı kullanılan göletlerden başlıcaları;

  • Bayramşah Göleti,
  • Büyükkarakarlı Göleti,
  • Çıkrıkçı Göleti, 
  • Doğcalı Göleti, 
  • Parmaksız Göleti, 
  • Susuzmüsellim Göleti,
  • Canhıdır Göleti,
  • Umurbey Göleti ve
  • Çerkezmüsellim Göleti’dir.

Hayrabolu satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçede Trakya geçiş ikliminin görüldüğü bilgisine ulaşmaktadırlar. Bu nedenle ilçede yazlar az yağışlı ve sıcak, kışlar ise karlı ve soğuk geçmektedir.

Hayrabolu Satılık Konut Arayan Vatandaşlarımıza İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 137’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,50’sini (16 bin 551) erkek, yüzde 48,50’sini (15 bin 586) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Hayrabolu satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 52 adet mahalle bulunmaktadır. Tekirdağ Hayrabolu satılık konut tercihinde buluna bileceğiniz mahalleler: Ataköy Mahallesi, Avluobası Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Bayramşah Mahallesi, Buzağcı Mahallesi, Büyükkarakarlı Mahallesi, Cambazdere Mahallesi, Canhıdır Mahallesi, Çene Mahallesi, Çerkezmüsellim Mahallesi, Çıkrıkçı Mahallesi, Dambaslar Mahallesi, Danişment Mahallesi, Delibedir Mahallesi, Duğcalı Mahallesi, Emiryakup Mahallesi, Fahrioğlu Mahallesi, Hacıllı Mahallesi, Hasköy Mahallesi, Hedeyli Mahallesi, Hisar Mahallesi, İlyas Mahallesi, İsmailli Mahallesi, Kabahöyük Mahallesi, Kadriye Mahallesi, Kahya Mahallesi, Kandamış Mahallesi, Karababa Mahallesi, Karabürçek Mahallesi, Karakavak Mahallesi, Karayahşi Mahallesi, Kemallar Mahallesi, Kılıçlar Mahallesi, Kurtdere Mahallesi, Kutlugün Mahallesi, Küçükkarakarlı Mahallesi, Lahna Mahallesi, Muzruplu Mahallesi, Örey Mahallesi, Övenler Mahallesi, Parmaksız Mahallesi, Soylu Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Susuzmüsellim Mahallesi, Şalgamlı Mahallesi, Tatarlı Mahallesi, Temrezli Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Umurçu Mahallesi, Yörgüç Mahallesi ve Yörükler Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Tekirdağ ilinin Hayrabolu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Hayrabolu da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.