Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Malkaracancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Malkara Satılık Ev

araması için 10 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Malkara Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Malkara satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malkara Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Malkara ilçesi 1.225 kilometrekarelik alanı ile Tekirdağ ilinin toprakları en büyük olan ilçesidir. Malkara satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Tekirdağ il merkezine 56 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin kuzeybatı kesimlerinde Edirne iline bağlı Uzunköprü ilçesi, kuzeydoğu kesimlerinde Hayrabolu ilçesi, güneydoğu kesimlerinde Şarköy ilçesi, güney kesimlerinde Çanakkale iline bağlı Gelibolu ilçesi, batı kesimlerinde ise Edirne iline bağlı Keşan ilçesi yer almaktadır. İlçe ovalık ve hafif engebeli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ilçede oldukça önemli ovalar yer almaktadır. Bu ovalardan başlıcaları; Evrenbey Ovası, Gözsüz Ovası, Karacahalil Ovası, Kalaycı Ovası ve Kırıkali Ovası’dır. Malkara satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Malkara Satılık Konut Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 52 bin 758’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,48’ini (27 bin 159) erkek, yüzde 48,52’sini (25 bin 599) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Malkara satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 77 adet mahalle bulunmaktadır. Tekirdağ Malkara satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ahievren Mahallesi, Ahmetpaşa Mahallesi, Aksakal Mahallesi, Alaybey Mahallesi, Allıışık Mahallesi, Bağpınarı Mahallesi, Balabancık Mahallesi, Ballı Mahallesi, Ballısüle Mahallesi, Batkın Mahallesi, Bayramtepe Mahallesi, Cami Atik Mahallesi, Çavuşköy Mahallesi, Çınaraltı Mahallesi, Çınarlıdere Mahallesi, Çimendere Mahallesi, Danişment Mahallesi, Davuteli Mahallesi, Deliller Mahallesi, Demircili Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Deveci Mahallesi, Develi Mahallesi, Doğanköy Mahallesi, Dolu Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Emirali Mahallesi, Esendik Mahallesi, Evrenbey Mahallesi, Gazibey Mahallesi, Gönence Mahallesi, Gözsüz Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hacıevhat Mahallesi, Hacısungur Mahallesi, Halıç Mahallesi, Hasköy Mahallesi, Hemit Mahallesi, Hereke Mahallesi, Izgar Mahallesi, İbribey Mahallesi, İbrice Mahallesi, İshakça Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kalaycı Mahallesi, Karacagür Mahallesi, Karacahalil Mahallesi, Karaiğdemir Mahallesi, Karamurat Mahallesi, Kavakçeşme Mahallesi, Kermeyan Mahallesi, Kırıkali Mahallesi, Kiremitlik Mahallesi, Kozyörük Mahallesi, Kuyucu Mahallesi, Küçükhıdır Mahallesi, Kürtüllü Mahallesi, Mestanlar Mahallesi, Müstecep Mahallesi, Pirinççeşme Mahallesi, Sağlamtaş Mahallesi, Sarıpolat Mahallesi, Sarıyar Mahallesi, Sarnıç Mahallesi, Sırtbey Mahallesi, Şahin Mahallesi, Tekkeköy Mahallesi, Teteköy Mahallesi, Vakıfiğdemir Mahallesi, Yaylagöne Mahallesi, Yaylaköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yenidibek Mahallesi, Yılanlı Mahallesi, Yörücek Mahallesi ve Yürük Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Tekirdağ ilinin Malkara ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Malkara da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.