Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saraycancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Saray Satılık Ev

araması için 18 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Saray Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saray satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Saray Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler 

Tekirdağ iline bağlı Saray ilçesi geçmişte günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Saray satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe bulunduğu konum itibari ile akarsu kaynakları bakımından zengindir. İlçede yer alan akarsulardan en önemlisi Ergene Nehri’dir. İlçe Karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. İlçe en fazla yağışı kış aylarında almaktadır. İlçe bulunduğu konum itibari ile dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. İlçede yer alan dağlık alanlar ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. İlçe bulunduğu konum itibari ile İstanbul iline oldukça yakındır. Bu sebep ile ilçede sanayi faaliyetleri oldukça gelişmiştir. İlçenin kuzey kesimlerinde Karadeniz ve Kırklareli, güney kesimlerinde Kapaklı ilçesi, batı kesimlerinde ise Ergene ilçesi yer almaktadır. Tekirdağ il merkezine 82 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçenin toplam yüzölçümü 610 kilometrekaredir. Denizden yükseltisi 140 metre olan ilçenin topraklarının bir kısmı Ergene Havzası içerisinde yer almaktadır. İlçede yer alan en önemli yükseltiler ise Yıldız Dağları ve Karatepe’dir. Saray satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır.

Saray Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 49 bin 106’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,66’sını (24 bin 879) erkek, yüzde 49,34’ünü (24 bin 227) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Saray satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 25 adet mahalle bulunmaktadır. Tekirdağ Saray satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ayaspaşa Mahallesi, Ayvacık Mahallesi, Bahçedere Mahallesi, Bahçeköy Mahallesi, Beyazköy Mahallesi, Büyükyoncalı Mahallesi, Çayla Mahallesi, Çukuryurt Mahallesi, Demirler Mahallesi, Edirköy Mahallesi, Göçerler Mahallesi, Güngörmez Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Karabürçek Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kurtdere Mahallesi, Küçükyoncalı Mahallesi, Osmanlı Mahallesi, Pazarcık Mahallesi, Sefaalan Mahallesi, Sinanlı Mahallesi, Sofular Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yuvalı Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Tekirdağ ilinin Saray ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Saray da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Tekirdağ Saray Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Tekirdağ Saray Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Tekirdağ Saray Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Şarköy Hoşköy Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Şarköy Kızılcaterzi Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Şarköy Mürefte Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Süleymanpaşa Bahçelievler Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Süleymanpaşa Barbaros Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.