/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Niksarcancel

Tokat Niksar Satılık Ev

araması için 9 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Niksar Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Niksar satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Niksar Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tokat iline bağlı Niksar ilçesi Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Niksar satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe hafif engebeli bir arazi yapısına sahiptir. İlçede yer alan Canik Dağları ilçe için oldukça önemlidir. İlçe akarsu kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan akarsulardan başlıcaları; Çanakçı ve Maduru dereleridir. İlçenin güneydoğu kesimlerinde Başçiftlik ilçesi, doğu kesimlerinde Reşadiye ilçesi, güney kesimlerinde Almus ilçesi, güneybatı kesimlerinde Tokat Merkez ilçesi, kuzeybatı kesimlerinde Erbaa ilçesi, kuzey ve kuzeydoğu kesimlerinde ise Ordu iline bağlı Akkuş ilçesi ve Aybastı ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 955 kilometrekaredir. Niksar satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayanmaktadır.

Niksar Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 64 bin 119’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,46’sını (31 bin 713) erkek, yüzde 50,54’ünü (32 bin 406) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Niksar satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 38 adet mahalle ve 87 adet köy bulunmaktadır. Tokat Niksar satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: 50.Yıl Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Ayvaköy Mahallesi, Ayvaz Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Bengiler Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Cedit Mahallesi, Cepnibey Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Eskidir Mahallesi, Fatih Mahallesi, G.Osmanpaşa Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Gaziahmet Mahallesi, Gözpınar Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasyer Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Katipgölü Mahallesi, Kayapaşa Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kırkkızlar Mahallesi, Kültür Mahallesi, Melikgazi Mahallesi, Merkez Mahallesi, Şafak Mahallesi, Şair Emrah Mahallesi, Tamlar Mahallesi, Yakınca Mahallesi, Yapraklı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilçam Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yusufşah Mahallesi, Akgüney Köyü, Akıncı Köyü, Araköy Köyü, Ardıçlı Köyü, Arıpınar Köyü, Arpaören Köyü, Asar Köyü, Ayvalı Köyü, Bayraktepe Köyü, Beyçayırı Köyü, Bilgili Köyü, Boyluca Köyü, Bozcaarmut Köyü, Budaklı Köyü, Büyükyurt Köyü, Camidere Köyü, Cerköy Köyü, Çalca Köyü, Çatak Köyü, Çay Köyü, Çiçekli Köyü, Çimenözü Köyü, Dalkaya Köyü, Derindere Köyü, Direkli Köyü, Edilli Köyü, Eryaban Köyü, Esence Köyü, Eyneağzı Köyü, Gerit Köyü, Geyikgölü Köyü, Gökçeoluk Köyü, Güdüklü Köyü, Gülbayır Köyü, Gülebi Köyü, Mezra Köyü, Mutluca Köyü ve Oluklu Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Niksar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Niksar da uygun fiyatlı evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

Niksar Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.