Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Niksarcancel
Tokatcancel

Tokat Niksar Satılık Ev

araması için 3 ilan bulundu

Niksar Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Niksar satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Niksar Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tokat iline bağlı Niksar ilçesi Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Niksar satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe hafif engebeli bir arazi yapısına sahiptir. İlçede yer alan Canik Dağları ilçe için oldukça önemlidir. İlçe akarsu kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan akarsulardan başlıcaları; Çanakçı ve Maduru dereleridir. İlçenin güneydoğu kesimlerinde Başçiftlik ilçesi, doğu kesimlerinde Reşadiye ilçesi, güney kesimlerinde Almus ilçesi, güneybatı kesimlerinde Tokat Merkez ilçesi, kuzeybatı kesimlerinde Erbaa ilçesi, kuzey ve kuzeydoğu kesimlerinde ise Ordu iline bağlı Akkuş ilçesi ve Aybastı ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 955 kilometrekaredir. Niksar satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temeli tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayanmaktadır.

Niksar Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 64 bin 119’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,46’sını (31 bin 713) erkek, yüzde 50,54’ünü (32 bin 406) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Niksar satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 38 adet mahalle ve 87 adet köy bulunmaktadır. Tokat Niksar satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: 50.Yıl Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Ayvaköy Mahallesi, Ayvaz Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Bengiler Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Cedit Mahallesi, Cepnibey Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Eskidir Mahallesi, Fatih Mahallesi, G.Osmanpaşa Mahallesi, Gazi Osman Paşa Mahallesi, Gaziahmet Mahallesi, Gözpınar Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasyer Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Katipgölü Mahallesi, Kayapaşa Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Kırkkızlar Mahallesi, Kültür Mahallesi, Melikgazi Mahallesi, Merkez Mahallesi, Şafak Mahallesi, Şair Emrah Mahallesi, Tamlar Mahallesi, Yakınca Mahallesi, Yapraklı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilçam Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yusufşah Mahallesi, Akgüney Köyü, Akıncı Köyü, Araköy Köyü, Ardıçlı Köyü, Arıpınar Köyü, Arpaören Köyü, Asar Köyü, Ayvalı Köyü, Bayraktepe Köyü, Beyçayırı Köyü, Bilgili Köyü, Boyluca Köyü, Bozcaarmut Köyü, Budaklı Köyü, Büyükyurt Köyü, Camidere Köyü, Cerköy Köyü, Çalca Köyü, Çatak Köyü, Çay Köyü, Çiçekli Köyü, Çimenözü Köyü, Dalkaya Köyü, Derindere Köyü, Direkli Köyü, Edilli Köyü, Eryaban Köyü, Esence Köyü, Eyneağzı Köyü, Gerit Köyü, Geyikgölü Köyü, Gökçeoluk Köyü, Güdüklü Köyü, Gülbayır Köyü, Gülebi Köyü, Mezra Köyü, Mutluca Köyü ve Oluklu Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Niksar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Niksar da uygun fiyatlı evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Niksar Satılık Ev
50. Yıl MahallesiAkgüney KöyüAkıncı KöyüAkpınar MahallesiAraköy KöyüArdıçlı KöyüArıpınar KöyüArpaören KöyüAsar KöyüAydınlıkevler MahallesiAyvalı KöyüAyvaz MahallesiBağlar MahallesiBahçelievler MahallesiBayraktepe KöyüBengiler MahallesiBeyçayırı KöyüBilgili KöyüBoyluca KöyüBozcaarmut KöyüBudaklı KöyüBüyükyurt KöyüCamidere KöyüCedit MahallesiCepnibey MahallesiCerköy KöyüÇalca KöyüÇatak KöyüÇay KöyüÇengelli MahallesiÇiçekli KöyüÇimenözü KöyüDalkaya KöyüDerindere KöyüDirekli KöyüDönekse MahallesiEdilli KöyüEryaba KöyüEsence KöyüEyneağzı KöyüFatih MahallesiGaziahmet MahallesiGazi Osman Paşa MahallesiGerit KöyüGeyikgölü KöyüGökçeli Bld. (Bahçelievler Mahallesi)Gökçeli Bld. (Ballıca Mahallesi)Gökçeli Bld. (Gözpınar Mahallesi)Gökçeli Bld. (Yakınca Mahallesi)Gökçeli Bld. (Yeni Mahallesi)Gökçeoluk KöyüGüdüklü KöyüGülbayır KöyüGülebi KöyüGültepe KöyüGünebakan KöyüGünlüce KöyüGürçeşme Bld. (Buz Mahallesi)Gürçeşme Bld. (Eskidir Mahallesi)Gürçeşme Bld. (Gazi Osman Paşa Mahallesi)Gürçeşme Bld. (Niksar OSB Mahallesi)Gürçeşme Bld. (Yapraklı Mahallesi)Güvenli KöyüGüzelyayla KöyüHacılı KöyüHamidiye MahallesiHanyeri KöyüHayderbey MahallesiHüseyingazi KöyüIşıklı Köyüİsmetpaşa MahallesiKapıağzı KöyüKarabodur KöyüKarakaş KöyüKaşıkcı KöyüKayapaşa MahallesiKılıçarslan MahallesiKırkkızlar MahallesiKiracı KöyüKorulu KöyüKöklüce KöyüKumçiftlik MahallesiKuyucak Köyü (Atatürk Mahallesi)Kuyucak Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Kuyucak Köyü (Yetimoğlu Mahallesi)Kültür MahallesiKümbetli KöyüMahmudiye KöyüMelikgazi MahallesiMercimekdüzü KöyüMezra KöyüMuhtardüzü KöyüMusapınarı KöyüMutluca KöyüOluklu KöyüOrmancık KöyüOsmaniye KöyüÖrenler KöyüÖzalan KöyüÖzveren KöyüPelitli KöyüSarıyazı KöyüSerenli Bld. (Ayvaköy Mahallesi)Serenli Bld. (Beyazıt Mahallesi)Serenli Bld. (Fatih Mahallesi)Serenli Bld. (Gazi Osman Paşa Mahallesi)Serenli Bld. (Tamlar Mahallesi)Sorhun KöyüSulugöl KöyüŞahinli KöyüŞair Emrah MahallesiŞıhlar KöyüTahtalı KöyüTeknealan KöyüTepeyatak KöyüTerzioğlu KöyüUmurlu KöyüUstahasan KöyüYalıköy KöyüYarbaşı KöyüYazıcık Bld. (Kültür Mahallesi)Yazıcık Bld. (Şafak Mahallesi)Yazıcık Bld. (Yeni Mahallesi)Yazıcık Bld. (Yeşilçam Mahallesi)Yeşilhisar KöyüYeşilkaya KöyüYeşilköy KöyüYeşilyurt KöyüYolkonak Bld. (Hasyer Mahallesi)Yolkonak Bld. (Katipgölü Mahallesi)Yolkonak Bld. (Merkez Mahallesi)Yolkonak Bld. (Yeşilyurt Mahallesi)Yusufşah Mahallesi
Tokat Niksar Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Tokat Niksar Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Tokat Niksar Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Emlak Ofisinden Tokat Zile Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Trabzon Beşikdüzü Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Trabzon Vakfıkebir Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Uşak Banaz Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Müteahhitten Uşak Eşme Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.