/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Reşadiyecancel

Tokat Reşadiye Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Reşadiye Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Reşadiye satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Reşadiye Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Reşadiye ilçesinin toplam yüzölçümü 1.162 kilometrekare olup denizden yüksekliği 450 metredir. Reşadiye satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin doğu kesimlerinde Sivas iline bağlı Koyulhisar ilçesi, kuzeydoğu kesimlerinde Ordu iline bağlı Mesudiye ilçesi, batı kesimlerinde Tokat iline bağlı Niksar ilçesi, kuzey kesimlerinde Ordu iline bağlı Aybastı, Tokat iline bağlı Başçitflik ve Ordu iline bağlı Gölköy ilçesi, güney kesimlerinde ise Tokat iline bağlı Almus ve Sivas iline bağlı Hafik ve Doğanşar ilçeleri yer almaktadır. Reşadiye satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede Karadeniz ve karasal iklimin etkili olduğu bilgisi edinilmektedir.

Reşadiye Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 41 bin 178’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,15’ini (20 bin 649) erkek, yüzde 49,85’ini (20 bin 529) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Reşadiye satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 36 adet mahalle ve 73 adet köy bulunmaktadır. Tokat Reşadiye satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Akçakolay Mahallesi, Alpler Mahallesi, Cimisadi Mahallesi, Çakraz Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çermik Mahallesi, Emirşeyhyakup Mahallesi, Erenler Mahallesi, Eskituraç Mahallesi, Gerdengeç Mahallesi, Gökcesüleymanlı Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Hacı Abidin Mahallesi, Halaçlı Mahallesi, Hasangazi Mahallesi, Hebüllü Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Kavaklıdere Mahallesi, Kayalık Mahallesi, Keçiköy Mahallesi, Keteniği Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Medrese Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nizam Mahallesi, Orta Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Şeyhlioğlu Mahallesi, Tahirbey Mahallesi, Uluköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yükseliş Mahallesi, Zafer Mahallesi, Abdurrahmanlı Köyü, Akdoğmuş Köyü, Bağdatlı Köyü, Bayırbaşı Köyü, Beşdere Köyü, Bostankolu Köyü, Büşürüm Köyü, Çakırlı Köyü, Çakmak Köyü, Çambalı Köyü, Çamlıyaka Köyü, Çamlıyaka Köyü, Çat Köyü, Çavuşbeyli Köyü, Çayırpınar Köyü, Çevrecik Köyü, Çınarcık Köyü, Dalpınar Köyü, Danişment Köyü, Darıdere Köyü, Demircili Köyü, Doğandere Köyü, Eyüp Köyü, Gökköy Köyü, Gurbetli Köyü, Gülkonak Köyü, Göllüköy Köyü ve İslamlı Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Reşadiye ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Reşadiye de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

26 Temmuz 2021

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

17 Temmuz 2021

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

Türkiye genelinde Mayıs ayında 59 bin...

13 Temmuz 2021

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

İnşaat Projeleri Yeniden Yükselişte!

1 Temmuz 2021

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Reşadiye Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.