Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sulusaraycancel
Tokatcancel

Tokat Sulusaray Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Sulusaray Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sulusaray satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Sulusaray Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sulusaray ilçesi Tokat il merkezine 69 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Sulusaray satılık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğu kesimlerinde Yeşilyurt ilçesi, batı kesimlerinde Yozgat iline bağlı Kadışehri ilçesi, güney kesimlerinde Sivas iline bağlı Yıldızeli ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Artova ilçesi yer almaktadır. İlçede karasal iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe yer yer dağlık yer yer ise düzlük arazilerden oluşmaktadır. İlçede yer alan düzlük arazilerden yoğun olarak tarım faaliyetleri yürütülmektedir. Sulusaray satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temelini tarım ve hayvancılık faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Sulusaray Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 401’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,71’ini (3 bin 753) erkek, yüzde 49,29’unu (3 bin 648) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sulusaray satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 3 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Fatih Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi ve Menderes Mahallesi’dir.

Sulusaray Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Bilgileri

Tokat ilinin Sulusaray ilçesinden konut tercihinde bulunmak isteyen çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kadroları da oldukça başarılıdır. Tokat Sulusaray satılık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Sulusaray İlkokulu: Gaziosmanpaşa, 60870 Sulusaray/Tokat.
  • Sulusaray Lisesi: Gaziosmanpaşa, Atatürk Caddesi, 60870 Sulusaray/Tokat. Daha detaylı bilgiler için (0356) 651 60 66 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Alanyurt ilköğretim okulu: Merkez, Alanyurt/Sulusaray/Tokat. Daha detaylı bilgiler için 0543 875 93 94 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sulusaray Çok Programlı Anadolu Lisesi: Gaziosmanpaşa, 60870 Sulusaray/Tokat.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Sulusaray ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Sulusaray uygun fiyatlı satılık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.