Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Tokat Zile Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu
search
Zilecancel
Tokatcancel

Zile Satılık Konut Arayanlara Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Zile satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zile Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tokat ilinin 67 kilometre batısında yer alan Zile ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Zile satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğu kesimlerinde Turhal ilçesi, batı kesimlerinde Yozgat iline bağlı Çekerek ilçesi ve Amasya iline bağlı Göynücek ilçesi, güney kesimlerinde Yozgat iline bağlı Kadışehri ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Amasya ili yer almaktadır. Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ilçede karasal iklim ve Karadeniz iklimi hakimdir. İlçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. Zile satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Zile Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 55 bin 673’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,61’ini (27 bin 617) erkek, yüzde 50,39’unu (28 bin 56) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Zile satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 24 adet mahalle ve 114 adet köy bulunmaktadır. Tokat Zile satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Alacamescitzir Mahallesi, Alamescitbala Mahallesi, Alikadı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Cedit Mahallesi, Dinçerler Mahallesi, Dutlupınar Mahallesi, Hacımehmet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kahya Mahallesi, Kislik Mahallesi, Minareikebir Mahallesi, Minareisağır Mahallesi, Mollayahya Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Orta Mahallesi, Sakiler Mahallesi, Şeyhali Mahallesi, Şeyhkolu Mahallesi, Yazıcı Mahallesi, Yunusemre Mahallesi, Zincirli Ülya Mahallesi, Zincirlisüfla Mahallesi, Acıpınar Köyü, Acısu Köyü, Ağcakeçili Köyü, Ağılcık Köyü, Akdoğan Köyü, Akgüller Köyü, Akkılıç Köyü, Büyükaköz Köyü, Büyükkarayün Köyü, Büyükkozluca Köyü, Büyükközlü Köyü, Çakırcalı Köyü, Çamdere Köyü, Çapak Köyü, Çayır Köyü, Kocaş Köyü, Korucuk Köyü, Kozdere Köyü, Köylüünürü Köyü, Kurşunlu Köyü, Kuruçay Köyü, Kurupınar Köyü, Kuzalan Köyü, Küçükaköz Köyü, Küçükkarayün Köyü, Küçükkozluca Köyü, Küçüközlü Köyü, Narlıkışla Köyü, Olukman Köyü, Osmanpınarı Köyü, Özyurt Köyü, Şeyhköy Köyü, Şeyhnusrettin Köyü, Taşkıran Köyü, Temecük Köyü, Turgutalp Köyü, Uğurluören Köyü, Uzunköy Köyü, Uzunöz Köyü, Üçkaya Köyü, Üçköy Köyü, Ütük Köyü, Üyük Köyü, Yalınyazı Köyü, Yalnızköy Köyü, Yapalak Köyü, Yaraş Köyü ve Yaylakent Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Zile ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Zile de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Zile Satılık Ev
Acıpınar KöyüAcısu KöyüAğcakeçili KöyüAğılcık KöyüAkdoğan KöyüAkgüller KöyüAkkılıç KöyüAlacamescitzir MahallesiAlamescitbala MahallesiAlayurt KöyüAlıçözü KöyüAlibağı KöyüAlihoca KöyüAlikadı MahallesiArmutalan KöyüAyvalı KöyüBahçelievler MahallesiBayır KöyüBelkaya Köyü (Aşağı Mahallesi)Belpınar KöyüBinbaşıoğlu KöyüBoldacı KöyüBüyükaköz KöyüBüyükkarayün KöyüBüyükkozluca KöyüBüyüközlü KöyüCedit MahallesiÇakırcalı KöyüÇamdere KöyüÇapak KöyüÇayır KöyüÇayıroluğu KöyüÇeltek KöyüÇiçekpınarı KöyüÇiftlik KöyüDerebaşı KöyüDinçerler MahallesiDutlupınar MahallesiEde KöyüElmacık KöyüEmirören KöyüEskidağiçi KöyüEskiderbent KöyüEvrenköy KöyüFatih KöyüGöçenli KöyüGölcük KöyüGüblüce KöyüGümüşkaş KöyüGüngörmez KöyüGüzelbeyli Köyü (Bahçelievler Mahallesi)Güzelbeyli Köyü (İsmetpaşa Mahallesi)Güzelbeyli Köyü (Silis Mahallesi)Hacılar KöyüHacımehmet MahallesiHaramikışla KöyüHasanağa KöyüHatippınarı Köyüİğdir Köyüİmirtolu Köyüİstasyon MahallesiKahya MahallesiKarabalçık KöyüKaracaören KöyüKarakaya KöyüKarakuzu KöyüKaraşeyh KöyüKarşıpınar KöyüKarşıyaka KöyüKazıklı KöyüKepez KöyüKervansaray KöyüKırlar KöyüKızılca KöyüKireçli KöyüKislik MahallesiKoçaş KöyüKorucuk KöyüKozdere KöyüKöylüünürü KöyüKurşunlu KöyüKuruçay KöyüKurupınar KöyüKuzalan KöyüKüçükaköz KöyüKüçükkarayün KöyüKüçükkozluca KöyüKüçüközlü KöyüMinareikebir MahallesiMinareisağır MahallesiNakkaş MahallesiNarlıkışla KöyüOlukman KöyüOrta MahallesiOsmanpınarı KöyüÖzyurt KöyüPalanlı KöyüReşadiye KöyüSalur KöyüSaraç KöyüSavcu KöyüSekikışla KöyüSelamet KöyüSofular KöyüSöğütözü KöyüSüleymaniye KöyüŞeyhali MahallesiŞeyhkolu MahallesiŞeyhköy KöyüŞeyhnusrettin KöyüTaşkıran KöyüTemecük KöyüTurgutalp KöyüUğurluören KöyüUzunköy KöyüUzunöz KöyüÜçkaya KöyüÜçköy KöyüÜtük KöyüÜyük KöyüYalınyazı Köyü (Aydınlar Mahallesi)Yalınyazı Köyü (Cumhuriyet Mahallesi)Yalınyazı Köyü (Hürriyet Mahallesi)Yalnızköy KöyüYapalak KöyüYaraş KöyüYaylakent KöyüYaylayolu KöyüYenidağiçi KöyüYeniderbent KöyüYeniköy KöyüYeşilce KöyüYıldıztepe Köyü (Saray Mahallesi)Yıldıztepe Köyü (Yeni Mahallesi)Yunusemre MahallesiYücepınar KöyüYünlü KöyüZincirlisüfla MahallesiZincirli Ülya Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.