/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Zilecancel

Tokat Zile Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Zile Satılık Konut Arayanlara Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Zile satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zile Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tokat ilinin 67 kilometre batısında yer alan Zile ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Zile satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğu kesimlerinde Turhal ilçesi, batı kesimlerinde Yozgat iline bağlı Çekerek ilçesi ve Amasya iline bağlı Göynücek ilçesi, güney kesimlerinde Yozgat iline bağlı Kadışehri ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Amasya ili yer almaktadır. Orta Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ilçede karasal iklim ve Karadeniz iklimi hakimdir. İlçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. Zile satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptığı araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Zile Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 55 bin 673’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,61’ini (27 bin 617) erkek, yüzde 50,39’unu (28 bin 56) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Zile satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 24 adet mahalle ve 114 adet köy bulunmaktadır. Tokat Zile satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Alacamescitzir Mahallesi, Alamescitbala Mahallesi, Alikadı Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Cedit Mahallesi, Dinçerler Mahallesi, Dutlupınar Mahallesi, Hacımehmet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kahya Mahallesi, Kislik Mahallesi, Minareikebir Mahallesi, Minareisağır Mahallesi, Mollayahya Mahallesi, Nakkaş Mahallesi, Orta Mahallesi, Sakiler Mahallesi, Şeyhali Mahallesi, Şeyhkolu Mahallesi, Yazıcı Mahallesi, Yunusemre Mahallesi, Zincirli Ülya Mahallesi, Zincirlisüfla Mahallesi, Acıpınar Köyü, Acısu Köyü, Ağcakeçili Köyü, Ağılcık Köyü, Akdoğan Köyü, Akgüller Köyü, Akkılıç Köyü, Büyükaköz Köyü, Büyükkarayün Köyü, Büyükkozluca Köyü, Büyükközlü Köyü, Çakırcalı Köyü, Çamdere Köyü, Çapak Köyü, Çayır Köyü, Kocaş Köyü, Korucuk Köyü, Kozdere Köyü, Köylüünürü Köyü, Kurşunlu Köyü, Kuruçay Köyü, Kurupınar Köyü, Kuzalan Köyü, Küçükaköz Köyü, Küçükkarayün Köyü, Küçükkozluca Köyü, Küçüközlü Köyü, Narlıkışla Köyü, Olukman Köyü, Osmanpınarı Köyü, Özyurt Köyü, Şeyhköy Köyü, Şeyhnusrettin Köyü, Taşkıran Köyü, Temecük Köyü, Turgutalp Köyü, Uğurluören Köyü, Uzunköy Köyü, Uzunöz Köyü, Üçkaya Köyü, Üçköy Köyü, Ütük Köyü, Üyük Köyü, Yalınyazı Köyü, Yalnızköy Köyü, Yapalak Köyü, Yaraş Köyü ve Yaylakent Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tokat ilinin Zile ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tokat Zile de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Zile Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.