Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Tunceli Çemişgezek Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çemişgezekcancel
Tuncelicancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çemişgezek Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çemişgezek satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Çemişgezek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Tunceli iline bağlı Çemişgezek ilçesinin toplam yüzölçümü 877 kilometrekaredir. Çemişgezek satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. Denizden yüksekliği 856 metre olan ilçenin doğu ve kuzeydoğu kesimlerinde Tunceli iline bağlı Hozat ve Pertek ilçeleri, güney ve güneybatı kesimlerinde Elazığ işine bağlı Keban ilçesi, batı ve kuzey kesimlerinde ise Erzincan iline bağlı Kemaliye ilçesi yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahiptir. İlçede yer alan en önemli dağ Yılan Dağı’dır. Çemişgezek satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin karasal iklim etkisi altında olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetlerinin yürütüldüğü bilgisine ulaşılmaktadır.

Çemişgezek Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 8 bin 347’dir. İlçe nüfusunun yüzde 52,41’ini (4 bin 375) erkek, yüzde 47,59’unu (3 bin 972) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çemişgezek satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 34 adet köy bulunmaktadır. Tunceli Çemişgezek satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Hacı Cami Mahallesi, Hamamatik Mahallesi, Kale Mahallesi, Mescit Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Akçapınar Köyü, Akçayunt Köyü, Alakuş Köyü, Anıl Köyü, Arpaderen Köyü, Aşağıbudak Köyü, Aşağıdemirbük Köyü, Bağsuyu Köyü, Bozağaç Köyü, Büyükörence Köyü, Cebe Köyü, Cihangir Köyü, Dedebeyli Köyü, Doğan Köyü, Doğanalan Köyü, Erkalkan Köyü, Gedikler Köyü, Gözlüçayır Köyü, Gülbahçe Köyü, Güneybaşı Köyü, Karasar Köyü, Kıraçlar Köyü, Paşacık Köyü, Payamdüzü Köyü, Sakyol Köyü, Sarıbalta Köyü, Tekeli Köyü, Toratlı Köyü, Ulukale Köyü, Uzungöl Köyü, Vişneli Köyü, Yemişdere Köyü, Yukarıbudak Köy, ve Yünbüken Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon ilinin Çemişgezek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tunceli Çemişgezek de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.