Emlakjet

Tunceli Pertek Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Pertekcancel
Tuncelicancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Pertek Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Pertek satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pertek Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tunceli iline bağlı Pertek ilçesi dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Pertek satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin doğu kesimlerinde Mazgirt ilçesi, batı kesimlerinde Çemişgezek ilçesi, kuzey kesimlerinde Tunceli Merkez ve Hozat ilçeleri, güney kesimlerinde ise Elazığ iline bağlı Elazığ Merkez ve Kovancılar ilçeleri yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almakta olup karasal iklim etkisi altındadır. İlçede yazlar sıcak ve kurak kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçede yer alan dağlardan en önemlileri Kızıldağ, Sultan Dağları ve Ağacan Dağları’dır. Su kaynakları bakımından da zengin olan ilçede yer alan Pülümür Suyu ve Munzur Suyu, ilçeye yakın bir konumda bulunan Keban Baraj Gölü’ne dökülmektedir. İlçede bozkır bitki örtüsü olduğu bilgisine ulaşılmaktadır. Pertek satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır.

Pertek Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 11 bin 669’dur. İlçe nüfusunun yüzde 53,18’ini (6 bin 206) erkek, yüzde 46,82’sini (5 bin 463) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Pertek satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle ve 45 adet köy bulunmaktadır. Tunceli Pertek satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Camikebir Mahallesi, Derebaşı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kaledibi Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Akdemir Köyü, Ardıç Köyü, Arpalı Köyü, Aşağıgülbahçe Köyü, Ayazpınar Köyü, Bakırlı Köyü, Ballıdut Köyü, Beydamı Köyü, Biçmeyaka Köyü, Bulgurtepe Köyü, Çakırtepe Köyü, Çalıözü Köyü, Çataksu Köyü, Çukurca Köyü, Demirsaban Köyü, Dere Köyü, Dereli Köyü, Dorutay Köyü, Elmakaşı köyü, Geçityaka Köyü, Gövdeli Köyü, Günboğazı Köyü, Kaçarlar Köyü, Karagüney Köyü, Kayabağ Köyü, Kazılı Köyü, Koçpınar Köyü, Kolankaya Köyü, Konaklar Köyü, Konurat Köyü, Korluca Köyü, Mercimek Köyü, Pınarlar Köyü, Pirinççi Köyü, Sağman Köyü, Söğütlütepe Köyü, Sumak Köyü, Sürgüç Köyü, Tuzkoparan Köyü, Ulupınar Köyü, Yalınkaya Köyü, Yamaçoba Köyü, Yeniköy Köyü, Yukarıgülbahçe Köyü, ve Yukarıkayabaşı Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Tunceli ilinin Pertek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tunceli Pertek de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Pertek Satılık Ev
Akdemir KöyüAkdemir Köyü (Hoplar Mahallesi)Ardıç KöyüArdıç Köyü (Akdarı Mahallesi)Ardıç Köyü (Eşeler Mahallesi)Ardıç Köyü (Fındıklı Mahallesi)Ardıç Köyü (Karşıkibağ Mahallesi)Arpalı KöyüArpalı Köyü (Yaycılar Mahallesi)Aşağıgülbahçe KöyüAyazpınar KöyüBakırlı KöyüBakırlı Köyü (Nacar Mahallesi)Ballıdut KöyüBeydamı KöyüBiçmekaya KöyüBiçmekaya Köyü (Salimker Mahallesi)Bulgurtepe KöyüCamikebir MahallesiÇakırbahçe KöyüÇakırbahçe Köyü (Karadere Mahallesi)Çalıözü KöyüÇalıözü Köyü (Dolamaç Mahallesi)Çataksu KöyüÇataksu Köyü (Aşağıyakabaşı Mahallesi)Çataksu Köyü (Günyüzü Mahallesi)Çukurca KöyüDemirsaban KöyüDemirsaban Köyü (Altın Küp Mahallesi)Derebaşı MahallesiDere KöyüDere Köyü (Cayiran Mahallesi)Dere Köyü (Karabulut Mahallesi)Dere Köyü (Yukarı Çay Mahallesi)Dereli KöyüDereli Köyü (Karakuş Mahallesi)Dereli Köyü (Ozsolar Mahallesi)Dorutay KöyüDorutay Köyü (Gölbaşı Mahallesi)Elmakaşı KöyüElmakaşı Köyü (Yeşilyurt Mahallesi)Geçityaka KöyüGeçityaka Köyü (Balan Mahallesi)Geçityaka Köyü (Demürek Mahallesi)Geçityaka Köyü (Hasir Mahallesi)Gövdeli KöyüGünboğazı KöyüGünboğazı Köyü (Çevirme Mahallesi)İstiklal MahallesiKaçarlar KöyüKaçarlar Köyü (Aşağı Kacar Mahallesi)Kaledibi MahallesiKaragüney KöyüKaragüney Köyü (Kalender Mahallesi)Karagüney Köyü (Şamlı Mahallesi)Kayabağ KöyüKayabağ Köyü (Bozdoğan Mahallesi)Kayabağ Köyü (Elecik Mahallesi)Kazılı KöyüKoçpınar KöyüKoçpınar Köyü (Akmezra Mahallesi)Koçpınar Köyü (Komşuluk Mahallesi)Kolankaya KöyüKolankaya Köyü (Damlapınar Mahallesi)Kolankaya Köyü (Edincik Mahallesi)Kolankaya Köyü (Işıklar Mahallesi)Kolankaya Köyü (Kabasakal Mahallesi)Konaklar KöyüKonurat KöyüKonurat Köyü (Karaman Mahallesi)Konurat Köyü (Tezikan Mahallesi)Korluca KöyüMercimek KöyüMercimek Köyü (Hıdolar Mahallesi)Mercimek Köyü (Zeynonun Mahallesi)Pınarlar Köyü (Baltagirmez Mahallesi)Pınarlar Köyü (Göztepe Mahallesi)Pınarlar Köyü (Güzeltepe Mahallesi)Pınarlar Köyü (Konaklar Mahallesi)Pınarlar Köyü (Köyiçi Mahallesi)Pirinççi KöyüPirinççi Köyü (Dalik Mahallesi)Sağman Köyü (Çıkınlı Mahallesi)Sağman Köyü (Çukurbağ Mahallesi)Sağman Köyü (Dillice Mahallesi)Sağman Köyü (Kaballı Mahallesi)Sağman Köyü (Merkez Mahallesi)Sağman Köyü (Sorhumbağı Mahallesi)Soğukpınar MahallesiSöğütlütepe KöyüSumak KöyüSürgüç KöyüTozkoparan KöyüUlupınar KöyüUlupınar Köyü (Hüseyin Baba Mahallesi)Ulupınar Köyü (Kesmetaş Mahallesi)Yalınkaya KöyüYalınkaya Köyü (Çamurluk Mahallesi)Yalınkaya Köyü (Karavelu Mahallesi)Yamaçoba KöyüYamaçoba Köyü (Çukur Mahallesi)Yamaçoba Köyü (Havuz Mahallesi)Yamaçoba Köyü (Taht Mahallesi)Yamaçoba Köyü (Yayla Mahallesi)Yeğencik KöyüYeniköy KöyüYeniköy Köyü (Akbayır Mahallesi)Yeniköy Köyü (Peşpınar Mahallesi)Yukarıgülbahçe KöyüYukarıgülbahçe Köyü (Bayırlı Mahallesi)Yukarıgülbahçe Köyü (Munzurlar Mahallesi)Yukarıyakabaşı KöyüYukarıyakabaşı Köyü (Bölmeli Mahallesi)
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.