/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Banazcancel
Uşakcancel

Uşak Banaz Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Banaz Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Banaz satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alabilirsiniz.

Banaz Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Uşak iline bağlı Banaz ilçesi İzmir-Ankara karayolu üzerinde yer almaktadır. Banaz satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe il merkezine 32 kilometrelik bir mesafede yer almakta olup toplam yüzölçümü 1063 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 914 metre olan ilçe ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir lokasyonda yer almaktadır. İlçenin doğu kesimlerinde Afyonkarahisar’a bağlı Sinanpaşa ve Sandıklı ilçeleri, batı kesimlerinde Kütahya iline bağlı Gediz ilçesi, güney kesimlerinde Sandıklı ve Sivaslı ilçeleri, kuzey kesimlerinde ise Kütahya iline bağlı Gediz ve Altıntaş ilçeleri yer almaktadır. İlçe bulunduğu konum itibari ile karasal iklim ve Ege geçiş ikliminin etkisi altındadır. İlçede yazar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk geçmektedir. Banaz satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe sanayisi çok gelişmemiştir. Ekonomik faaliyetler tarım ve hayvancılık üzerine yoğunlaşmıştır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat tarımı yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Banaz Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 36 bin 373’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,73’ünü (18 bin 90) erkek, yüzde 50,27’sini (18 bin 283) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Banaz satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle ve 46 adet köy bulunmaktadır. Uşak Banaz satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: 31 Ağustos Mahallesi, Barış Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dilek Mahallesi, Emek Mahallesi, Hamamboğazı Mahallesi, İslam Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Ahat Köyü, Alaba Köyü, Ayrancı Köyü, Ayvacık Köyü, Bağkonak Köyü, Bahadır Köyü, Balcıdamı Köyü, Baltalı Köyü, Banaz Köyü, Burhaniye Köyü, Büyükoturak Köyü, Çorum Köyü, Çamsu Köyü, Çiftlik Köyü, Çöğürlü Köyü, Derbent Köyü, Dümenler Köyü, Düzkışla Köyü, Düzlüce Köyü, Gedikler Köyü, Güllüçam Köyü, Gürlek Köyü, Halaçlar Köyü, Hasanköy Köyü, Kaplangı Köyü, Karacahisar Köyü, Karaköse Köyü, Kavacık Köyü, Kayılı Köyü, Kızılcaören Köyü, Kızılhisar Köyü, Kuşdemir Köyü, Küçükler Köyü, Küçükoturak Köyü, Muratlı Köyü, Ovacık Köyü, Öksüz Köyü, Paşacık Köyü, Reşadiye Köyü, Susuz Köyü, Şaban Köyü, Ulupınar Köyü, Yazıtepe Köyü, Yenice Köyü ve Yeşilyurt Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Uşak ilinin Banaz ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Banaz da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızız ziyaret ederek konut tercihinize hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
İzmir’de ev satma süresi 5 güne iniyo...

İzmir’de ev satma süresi 5 güne iniyo...

7 Aralık 2021

Aşçıoğlu’nun Yeni Projesi Selenium Pa...

Aşçıoğlu’nun Yeni Projesi Selenium Pa...

7 Aralık 2021

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

29 Kasım 2021

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.