/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Eşmecancel

Uşak Eşme Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Eşme Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek veriyoruz. Eşme satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşme Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

İç Anadolu Bölgesi’ni Ege Bölgesi’ne bağlayan kesişim noktası üzerinde yer alan Eşme ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Eşme satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzey doğu kesimlerinde Uşak il merkezi, doğu kesimlerinde Ulubey ilçesi, batı kesimlerinde Alaşehir ve Sarıgöl ilçeleri, kuzey kesimlerinde Kula ve Selendi ilçeleri, güney kesimlerinde ise Güney ilçesi yer almaktadır. Toplam yüzölçümü 1362 kilometrekare olan ilçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Karasal iklim özelliklerinin görüldüğü ilçede yazlar sıcak ve kurak kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Ormanlık arazi bakımından zengin olan ilçede yoğun olarak meşe ve kızılçam ağaçlar bulunmaktadır. Eşme satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin tarım faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır.

Eşme Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 34 bin 932’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,52’sini (17 bin 300) erkek, yüzde 50,48’ini (17 bin 632) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Eşme satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 8 adet mahalle ve 59 adet köy bulunmaktadır. Uşak Eşme satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Elvanlar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi Kemer Mahallesi, Şehitalibey Mahallesi, Üçeylül Mahallesi, Yıldırımlar Mahallesi, Ağabey Köyü, Ahmetler Köyü, Akçaköy Köyü, Alahabalı Köyü, Alıçlı Köyü, Araplar Köyü, Armutlu Köyü, Aydınlı Köyü, Balabancı Köyü, Bekişli Köyü, Bozlar Köyü, Caberler Köyü, Camili Köyü, Cemalçavuş Köyü, Cevizli Köyü, Çaykışla Köyü, Davutlar Köyü, Delibaşı Köyü, Dereköy Köyü, Dereli Köyü, Dervişli Köyü, Emirli Köyü, Eşmeli Köyü, Esmetaş Köyü, Gökçukur Köyü, Güllü Köyü, Güllübağ Köyü, Güney Köyü, Günyaka Köyü, Hamamdere Köyü, Hardallı Köyü, İsalar Köyü, Kandemirler Köyü, Karaahmetli Köyü, Karabacaklı Köyü, Karacaömerli Köyü, Katrancılar Köyü, Kayalı Köyü, Kayapınar Köyü, Kazaklar Köyü, Keklikli Köyü, Kıranköy Köyü, Kocabey Köyü, Kolankaya Köyü, Konak Köyü, Köseler Köyü, Köylüoğlu Köyü, Manavlı Köyü, Narıncalı Köyü, Narlı Köyü, Oymalı Köyü, Poslu Köyü, Saraycık Köyü, Şehitli Köyü, Takmak Köyü, Uluyayla Köyü, Yaylaköy Köyü, Yeniköy Köyü, ve Yeşilkavak Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Uşak ilinin Eşme ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Eşme de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Eşme Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.