/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Karahallıcancel

Uşak Karahallı Satılık Ev

araması için 17 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Karahallı Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Karahallı satılık konut arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alabilirsiniz.

Karahallı Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Uşak ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Karahallı ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Karahallı satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin kuzey kesimlerinde Uşak Merkez ilçesi, güneydoğu kesimlerinde Denizli iline bağlı Çivril ilçesi, güneybatı kesimlerinde Denizli iline bağlı Bekilli ilçesi, güney kesimlerinde Denizli iline bağlı Çal ilçesi, kuzeydoğu kesimlerinde Uşak iline bağlı Sivaslı ilçesi, batı kesimlerinde ise Uşak iline bağlı Ulubey ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 337 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 873 metre olan ilçe akarsu kaynakları ve ormanlık araziler bakımından oldukça zengindir. Karasal iklimin görüldüğü ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçede yer alan Banaz Çayı ilçe için oldukça önemli olup oldukça düzenli bir rejime sahiptir. İlçe Uşak il merkezine 65 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Karahallı satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan ekonomik faaliyetler modernleşme eğilimindedir. Bu nedenle ilçe ekonomisi her geçen gün büyümektedir.

Karahallı Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 10 bin 457’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,3’ünü (5 bin 232) erkek, yüzde 49,97’sini (5 bin 225) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Karahallı satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 15 adet köy bulunmaktadır. Uşak Karahallı satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Boğaz Mahallesi, Dere Mahallesi, Konak Mahallesi, Yeni Mahallesi, Alfaklar Köyü, Beki Köyü, Çoğuplu Köyü, Delihıdırlı Köyü, Dumanlı Köyü, Duraklı Köyü, Karayakuplu Köyü, Kavaklı Köyü, Kaykıllı Köyü, Kırkyaren Köyü, Külköy Köyü ve Paşalar Köyü’dür.

Sizler de satın alma tercihini Uşak ilinin Karahallı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Karahallı da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, kolay ve eğlenceli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Karahallı Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.