/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ulubeycancel
Uşakcancel

Uşak Ulubey Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Ulubey Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyor. Ulubey satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Ulubey Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Uşak iline bağlı Ulubey ilçesi 1953 yılında Uşak iline bağlanmıştır. Ulubey satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. Toplam yüzölçümü 794 kilometrekare olan ilçenin denizden yüksekliği 740 metredir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçenin doğu kesimlerinde Karahallı ilçesi, batı kesimlerinde Eşme ilçesi, güney kesimlerinde Denizli iline bağlı Çal, Bekilli ve Güney ilçeleri, kuzey kesimlerinde Uşak Merkez ilçesi yer almaktadır. İlçe yükseltileri arasında önemli dağlar da yer almaktadır. İlçede yer alan dağlardan başlıcaları; Menekşeli Tepesi, Pınarlı Tepesi, Acet Tepesi, Eder Tepesi, Gökgöz Köyü, Irgat Tepesi, İğdeli Tepesi, Aracam Tepesi, Yün Dağı, Ayvalık Burnu Tepesi, Değirmen Tepesi, Tavşanlı Tepesi, Kırmızı Dağ, Dede Gölü Tepesi ve Semik Tepesi’dir. İlçede yer alan tarım arazileri de eğimli arazi üzerinde yer almaktadır. İlçede karasal iklim hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar da soğuk ve yağışlı geçmektedir. Ulubey satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin yanı sıra ticaret faaliyetlerine de dayanmaktadır.

Ulubey Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 955’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,28’ini (6 bin 384) erkek, yüzde 50,72’sini (6 bin 571) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ulubey satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 27 adet köy bulunmaktadır. Uşak Ulubey satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahaller ve köyler: Aşağı Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Dilaver Mahallesi, Emirler Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Üyükbaşı Mahallesi, Akkeçili Köyü, Aksaz Köyü, Bekdemir Köyü, Büyükkayalı Köyü, Çamdere Köyü, Çamlıbel Köyü, Çardak Köyü, Çırpıcılar Köyü, Dutluca Köyü, Gedikler Köyü, Gümüşkol Köyü, Hanyeri Köyü, Hasköy Köyü, İnay Köyü, İshaklar Köyü, Karacaahmet Köyü, Kıran Köyü, Kışla Köyü, Köseler Köyü, Kurudere Köyü, Küçükilyaslı Köyü, Küçükkayalı Köyü, Külçen Köyü, Omurca Köyü, Söğütlü Köyü ve Sülümenli Köyü’dür. 

Sizler de satılık daire tercihini Uşak ilinin Ulubey ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğini emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Ulubey de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.