Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çandırcancel
Yozgatcancel

Yozgat Çandır Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çandır Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak ev satın alma tercihinde bulunmayı düşünen vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çandır satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çandır Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan Çandır ilçesi Orta Kızılırmak Bölümü içerisinde bulunmaktadır. Çandır satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin kuzey kesimlerinde Sarıkaya ilçesi, güney kesimlerinde Felahiye ilçesi, doğu kesimlerinde Çayıralan ilçesi, batı kesimlerinde ise Boğazlıyan ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 173 kilometrekare olup denizden yüksekliği 1225 metredir. İlçe karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. İlçede bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe sınırları su kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan su kaynaklarından başlıcaları; Meral Çayı ve Kozan Çayı’dır. İlçede yer alan bu akarsuların yanı sıra İğdeli Sulama Göleti de yer almaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. İlçede yer alan dağlardan başlıcaları; Gevencik Dağı, Güllü Dağı, Seğmen Tepe ve Keldağ’dır. İlçenin doğu kesimlerinde Çayıralan ilçesi, güney kesimlerinde Kayseri ili, batı kesimlerinde Boğazlıyan ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Sarıkaya ilçesi yer almaktadır. 1990 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Çandır satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Çandır Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 4 bin 597’dir. İlçe nüfusunun yüzde 48,64’ünü (2 bin 236) erkek, yüzde 51,36’sını (2 bin 361) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çandır satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 10 adet mahalle ve 4 adet köy bulunmaktadır. Yozgat Çandır satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Abdullah Efendi Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barboros Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Eşrefpaşa Mahallesi, Kılıçlar Mahallesi, Nabioğlu Mahallesi, Şah Sultan Mahallesi, Yenimeydan Mahallesi, Büyükkışla Köyü, Gülpınar Köyü, İğdeli Köyü ve Kozan Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Yozgat ilinin Çandır ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Yozgat Çandır da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşarak konut alma tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.